mercedes do 9000zł


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekaj moze znajde link do tej c-klasy co ogladalem,bylo w niej wymienione troche rzeczy takich jak olej,swiece filtry,czesci w zawieszeniu,nowy przeglad oc i nowy akumulator mial przebieg chyba cos 260k ,wl jak za duzy to poprosisz to Ci zmniejsza zeby nie razilo oczu:) wlasciciel 2 lewe rece wszystko robil u mechanika .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze golf 3 ?tez szukalem kilka aut ale powiem Ci ,ze jak jest dobry samochod,sprawny ,słuzy komus na codzien nie ma wad ukrytych itd to nie bardzo jest co zbijac i ceny są wyzsze od tych zlomkom na aledrogo czy otograt Smile celowalem pomiedzy c-klase,golfa 3 lub jakiegos francuza albo japonca a kupilem volvo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bazej

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bytoń
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 23 Gru 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na volvo tez patrzyłem mogę kupić coś w miarę dobrego w tych pieniądzach? nim cos kupie jeszcze troszkę czasu minie ale chciałbym juz mniej wiecej cos wiedzieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
milo13

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: W 163 ML 2,7CDI 2002 r
Piwa: 0/4
PostWysłany: Nie 23 Gru 2018, 10:58    Temat postu: Mercedes do 9000 tyś Odpowiedz z cytatem

Witam
Ok 12 lat jezdziłem W 124 w automacie i zachciało mi się zmian na ML nie powiem fajny ale ? to nie to .
Dobra jeżeli chodzi o radę to tylko W 124 diesel 2000,2500 lub 3000 i nie bój się automatu mój 500 tyś i bez zarzutu .
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Royale84

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: W211
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 14:56    Temat postu: Re: Mercedes do 9000 tyś Odpowiedz z cytatem

milo13 napisał:
Witam
Ok 12 lat jezdziłem W 124 w automacie i zachciało mi się zmian na ML nie powiem fajny ale ? to nie to .
Dobra jeżeli chodzi o radę to tylko W 124 diesel 2000,2500 lub 3000 i nie bój się automatu mój 500 tyś i bez zarzutu .
Pozdrawiam

A co to jest pol miliona dla takiego mercedesa Very Happy On drugie tyle wyjeździ bez awarii Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 24 Gru 2018, 14:56    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group