Automat do 20tys

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krokodyl8974

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Lis 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Małopolska
Posiadane auto: Renault clio 3 1.2, 1149 cm3, 2007
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 06 Lis 2020, 12:52    Temat postu: Automat do 20tys Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuję pomocy. Poszukuje używanego auta z dobrą skrzynia automatyczna do 20k w benzynie kompakt. Zależy mi na tym aby auto było tanie w eksploatacji oraz łatwe (co to znaczy, chodzi mi o to żeby do wymiany żarówki nie trzeba było rozkręcać i ściągać całego zderzaka.) Moje poprzednie auto to Renault Clio III i od razu podziękuje za propozycje francuskich aut. Jeździć będę głównie po mieście, do pracy. Może 2-3 razy w roku trasa 250-300km.
Poszukując na Internecie opinii o dobrych automatach wszędzie zachwalają japońskie auta.
Proszę o propozycje bo na razie na oku mam toyotę yaris i nie wiem czy to dobry wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group