Zmiany przy zakupie samochodów używanych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mati9314

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowieckie
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 18 Wrz 2020, 17:15    Temat postu: Zmiany przy zakupie samochodów używanych Odpowiedz z cytatem

Cześć,

powoli planuję zakup swojego pierwszego własnego auta. Nic wielkiego, nic drogiego, rozglądam się za używanym autem przy budżecie do 30tys.
Ostatnio coraz częściej natrafiam w necie na artykuły, w których opisywane są planowane zmiany dot. kupna używanych i sprowadzanych aut, a także jakieś zmiany w kwestii emisji i uniemożliwienia rejestracji pojazdów, które tych norm nie będą spełniać(? poprawcie mnie, jeśli coś pokręciłem). Finalnie zamysł jest chyba taki - podobno rząd planuje wprowadzić zmiany, które spowodują że jedyną opłacalną opcją będzie kupno nowego samochodu prosto z salonu. :/ Niestety dla mnie nie jest to zbyt atrakcyjna wizja i zacząłem się zastanawiać jak bardzo muszę się spieszyć z podjęciem decyzji o sprzedaży bieżącego starego auta i zakupie \"nowego\"-używanego. W związku z tymi informacjami mam parę pytań:
Czy wiadomo chociaż coś mniej więcej, kiedy planują wprowadzić jakieś konkretne zmiany lub orientacyjnie kiedy powinniśmy się ich spodziewać?
Czy jest teraz dobry czas na kupno samochodu używanego, czy lepiej się z tym jeszcze wstrzymać? Niestety w kwestii motoryzacji i tego rynku jestem totalnym laikiem, więc niestety czuję się, jakbym trochę błądził po omacku z tym zakupem, a też nie bardzo mam się kogo podpytać o radę.
Może mielibyście dla mnie jakieś porady/wskazówki, kiedy jest dobry czas na zakup auta?

Pozdrawiam,
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group