Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jahn85

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: mazda 5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 16:26    Temat postu: Szklarska Poręba Odpowiedz z cytatem

Ja w najbliższym czasie planuje wyjazd do Szklarskiej Poręby, trochę pojeździmy na nartach, zwiedzi się Karpacz, bo jeszcze nie byłem w tamtych rejonach. Morze mam już zwiedzone wzdłuż wybrzeża, teraz czas na góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelmi82

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 175
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chełm
Posiadane auto: Citroen, C4 Picasso, Exclusive, 2,0 hdi,
Piwa: 2/1
PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku tat jeżdżę do Zakopanego i jakby ktoś chciał to mam kilka fajnych kwater ostatnio wynajmowaliśmy mieszkanie w centrum wyposażone w okazyjnej cenie.
Po drodze w miejscowości Ujazd pomiędzy Kielcami a Stalowa wolą są fajne ruiny zamku warto podjechać polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jahn85

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: mazda 5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 17:00    Temat postu: ferie Odpowiedz z cytatem

Właśnie zdałem sobie sprawę, że dzieciaki teraz ferię mają i byłem w szoku, że wszytsko pozajmowane, więc pewnie będzie trzeba liczyć na to, że po feriaxch będzie jeszcze zima Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
PaulaNR

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem bez dwóch zdań zakochana w Bieszczadach i polecam wypad właśnie w tamte rejony Smile Polskie morze też nie jest takie złe, ale jednak góry dają więcej możliwości wypoczynku, nie tylko smażenie się na plaży...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Seat_LEON

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 137
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska centralna
Posiadane auto: Seat Leon 1.6 16V '04r 105KM
Piwa: 2/5
PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 21:43    Temat postu: Turystyka-ciekawe miejsca [Polska] Odpowiedz z cytatem

A gdzie możecie polecić wyjazd za granice w dobrych pieniądzach, własnym autem autokarem, samolotem w którym kierunku hmmm...?
Jakieś Wasze sugestie, oceny, marzenia ?
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 13 Lut 2013, 21:43    Temat postu: reklama

Powrót do góry
szymekgd

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1781
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdynia
Posiadane auto: Seat Toledo AFN
Piwa: 72/5
PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PaulaNR napisał:
A ja jestem bez dwóch zdań zakochana w Bieszczadach i polecam wypad właśnie w tamte rejony Smile


Bieszczady 20 lat temu to byl wypoczynek, teraz to trzeba do wolosatego jechac za cisza...
_________________
pozdr. Michal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ar2r_w

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
PostWysłany: Czw 14 Lut 2013, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Seat_LEON: Jeśli masz dzieci, które są na etapie dinomanii to pomiędzy Biskupinem i Gnieznem jest miejscowość Rogowo, a w niej spory park dinozaurów. Dla dzieciaków spora frajda /dla dorosłych zresztą też bo park fajnie położony i ciekawie urządzony/.
_________________
Z racją jest jak z doopą- każdy ma swoją...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelmi82

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 175
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chełm
Posiadane auto: Citroen, C4 Picasso, Exclusive, 2,0 hdi,
Piwa: 2/1
PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seat_LEON napisał:
A gdzie możecie polecić wyjazd za granice w dobrych pieniądzach, własnym autem autokarem, samolotem w którym kierunku hmmm...?
Jakieś Wasze sugestie, oceny, marzenia ?

Jak za granicę własnym autem to Słowenia, w miarę nie daleko, piękne zamki, góry i morze Very Happy mieliśmy w planach w tym roku ale plany się pozmieniały i pojedziemy do Niemiec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość/region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
PostWysłany: Sob 16 Lut 2013, 13:43    Temat postu: Turystyka-ciekawe miejsca [Polska] Odpowiedz z cytatem

Temat wątku promuje ciekawe miejsca ,raczej te krajowe Wink
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Safadera

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: volkswagen
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 02 Kwi 2013, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku ładnych lat jeżdżę na Mazury, w tym roku z rodzinką również się tam wybieram Smile Polecam tamte rojony.
_________________
Be the change that you wish to see in the world.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Saksofoni

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 15 Kwi 2013, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Kołobrzeg - idealne miejsce na rodzinne wakacje Smile
_________________
Czytam więc jestem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ar2r_w

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
PostWysłany: Nie 21 Kwi 2013, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam- zatłoczone plaże, korki i najdroższe paliwo w Polsce. Tak sobie obserwuję od paru lat przyjezdnych i dochodzę do wniosku, że większość przyjeżdża tutaj... pojeżdzić samochodem i postać w korku. Bo naprawdę nie mogę pojąć zatłoczonego miasta (oprócz miejscowych, sporo jednak obcych rejestracji) w środku dnia przy pięknej, plażowej pogodzie Laughing . Kiedyś przy takiej pogodzie miasto było puste! Trochę zmodernizowali w zeszłym roku drogi, życie pokaże czy to coś da. Wybaczcie mój malkontencki ton- z racji zamieszkania mogę nie doceniać niewątpliwych uroków tego miasta Wink i nie bierzcie mojej wypowiedzi całkiem serio Wink
_________________
Z racją jest jak z doopą- każdy ma swoją...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Toronto

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość/region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
PostWysłany: Nie 21 Kwi 2013, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w ubiegłym roku w Łebie. Masakra! Główną ulicą nie przejdzie się na luzie, kawiarnie, bary przepełnione, plaża zapchana. To ma być wypoczynek?
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość/region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
PostWysłany: Pon 22 Kwi 2013, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kurortach tak jest niestety, ludzi jak mrówków Smile ale są ludziska co lubią wypoczywać w gwarze wśród ludzi .Samotnia ich nudzi...
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Toronto

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość/region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
PostWysłany: Pon 22 Kwi 2013, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja zaliczam się do tej drugiej kategorii, czyli samotni, wolę spokój,ciszę i Swoje grono znajomych...
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group