ubezpieczenie OC/AC


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
via77

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice
Posiadane auto: Suzuki S-Cross
Piwa: 5/4
PostWysłany: Sro 12 Wrz 2012, 18:59    Temat postu: ubezpieczenie OC/AC Odpowiedz z cytatem

Witam. Wkrótce kończy się moje ubezpieczenie. Zamierzam kontynuować ubezpieczenie AC i chciałbym poprosić Kolegów forumowiczów o doświadczenie z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które polecacie, a które raczej omijać? Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jacek1991pmi

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): drezdenko lubuskie
Posiadane auto: renault scenic megane 1999r. 1.6 16v benzyna
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sro 12 Wrz 2012, 20:23    Temat postu: oc/ac Odpowiedz z cytatem

ja mam w allianz ale powiem ze jakos wielce zadowolony nie jestem ztego wzgledu ze dulugo procedury powypadkowe trwaja bardzo dlugo i ciezko cokolwiek zalatwic... wiec jezeli chodzi o te firme do radzilbym poszukac cos innego Very Happy Razz
_________________
:DJak warjot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
miros68

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość/region): ELC
Posiadane auto: Honda Jazz II, 1,4, 2004
Piwa: 1/4
PostWysłany: Czw 13 Wrz 2012, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam OC w AXA. Do tej pory nie miałem zastrzeżeń Wklejam link do ich kalkulatora.
http://www.axadirect.pl/oferta/ubezpieczenie-samochodu-oc-S.html?m=110001&gclid=CL3o06TksrICFYNc3godr2AAQQ
Możesz sobie wyliczyć składkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_63

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 584

Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.0 Renault Clio II 1.5 dCi
Piwa: 15/16
PostWysłany: Nie 16 Wrz 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam wypowiedz kolegi wyżej.
Ja też mam w AXA, przedewszystkim są najtańsi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Fredricked

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 2

Posiadane auto: GHJHGJHKHJKJK
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlugo i ciezko cokolwiek zalatwic... wiec jezeli chodzi o te firme do radzilbym poszukac cos innego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 10 Paź 2012, 09:49    Temat postu: reklama

Powrót do góry
via77

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice
Posiadane auto: Suzuki S-Cross
Piwa: 5/4
PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klamka zapadła. Zdecydowałem się na Avivę. Mam nadzieję, że za rok nie będę miał nic do powiedzenia w sprawie likwidacji szkody w tejże firmie Smile .
Dziękuję wszystkim za odpowiedź na temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
vw_maniac

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 101
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Audi A3, 1,9 TDi, 2003
Piwa: 3/0
PostWysłany: Sob 27 Paź 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie uciekłem z Allianz - zaproponowali mi 200 zł wyższą składkę za OC + NNW - i to przy zastosowaniu zniżki za kontynuację. W sumie nie bardzo rozumiem, dlaczego te stawki za OC tak się różnią pomiędzy firmami - przecież zakres ubezpieczenia powinien być totalnie standardowy (tak jak to regulują przepisy) więc skąd te różnice w cenie - po kilkaset złotych!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Majeczka BB

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bieslko Biała
Posiadane auto: audi A3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja liczyłam w kilku, najtaniej wyszła AXA Direct, blisko było Link4 też, ale zdecydowałam sie na Axa. Nie wiem natomiast - na szczęście Smile - jak tam z likwidacją szkód.
_________________
Pkt.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fenik

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Citroen C3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 14 Lut 2015, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio po raz pierwszy szukałem ubezpieczenia i było naprawdę ciężko znaleźć coś porządnego, w przyzwoitej cenie, nie rozumie, czemu młodzi kierowcy prawie wszędzie płacą więcej. W końcu udało mi się w pkt.22 bez zwyżek dla młodych, ale powiedzcie mi, czemu tak się dzieje? Przecież młodzi niekoniecznie jeżdżą gorzej. Dobrze, że udało mi się znaleźć coś rozsądnego, bo jako młoda osoba nie mam zbyt wiele pieniędzy.
_________________
Najlepiej żyć z dnia na dzień, to jedyny sposób na szczęście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Zegg

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): kraków
Posiadane auto: Mazda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównywarek to sporo jest w necie, mi najkorzystniej podliczył kalkulator cuk. Z tego co wiem to opłaca się kupować pakiety, trzeba po prostu samemu sprawdzić oferty i dopasować do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ekspert_Superpolisa

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To racja, kupując ubezpieczenia OC i AC w pakiecie można sporo zaoszczędzić. Trzeba jednak pamiętać, że o ile w przypadku obowiązkowej polisy cena jest najważniejszym kryterium, bo zakres ochrony jest opisany ustawą i obowiązuje wszystkich ubezpieczycieli, o tyle kupując dobrowolne AC trzeba bacznie przyjrzeć się zakresowi ochrony i nie kierować się wyłącznie składką. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy ochrona obejmuje kradzież auta, jaki jest limit kilometrów na holowanie samochodu i na jakich zasadach odbywa się jego naprawa.
_________________
Pozdrawiam,
PKT.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
baska99

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zielona Góra
Posiadane auto: Passat b6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 05 Mar 2015, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ubezpieczenie samochodu w Allianz. Mój narzeczony od lat jest tam ubezpieczony i bardzo sobie chwali usługi tej firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Czw 05 Mar 2015, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baska99 napisał:
Ja polecam ubezpieczenie samochodu w Allianz. Mój narzeczony od lat jest tam ubezpieczony i bardzo sobie chwali usługi tej firmy.

A z czego wynika to zadowolenie? Bo agent który od niego przyjmuje składkę jest bardzo miły?
A jakąś szkodę likwidował?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
juan77

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zielona Góra
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Mar 2015, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie polecam PZU, sporo kłopotów z nimi miałem, długo czekałem na odszkodowanie po stłuczce. Jak kupię sobie nowe auto to na pewno będę omijał PZU szerokim łukiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
EkoYan1000

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Biała Podlaska
Posiadane auto: Toyota Celica (T230)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 16 Kwi 2015, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepsze są firmy najbardziej znane - na przykład Generali, Allianz, polecałbym też nowy na rynku Gothaer, mam już 2 lata ubezp i zawsze było ok, a rata jest nawet niska. Uważajcie na Wartę, miałem z nimi spore przeboje żeby dostać odszkodowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group