klopoty z VIALLE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekkonsewicz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): kwidzyn
Posiadane auto: Renault Clio 4 Grandtur 1,2 2017r.
Piwa: 0/2
PostWysłany: Wto 17 Sty 2012, 20:09    Temat postu: klopoty z VIALLE Odpowiedz z cytatem

witam kolegow mam w swoim scenicu zainstalowana instalacje VIALLE instalacja jest super lecz ostatnio sprawia mi troche klopotow bo potrafi sie ..wylaczyc..i wtedy chce zgasnac silnik ale po przelaczeniu na benzyne silnik pracuje dalej po ujechaniu jakiegos odcinka drogi przelaczam na lpg i wszystko jest wporzadku czasami jest tez tak ze podczas przelaczania na lpg odrazu gasnie ale znowu jak pojade na benzynie przelacze na gaz wszystko wraca do normy nie wiem co to moze byc stad moje zapytanie moze ktos z kolegow mial takie przypadlosci i pomozecie mi to ogarnac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_18

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 15058


Piwa: 1623/642
PostWysłany: Wto 17 Sty 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Które Vialle?
_________________
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marekkonsewicz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): kwidzyn
Posiadane auto: Renault Clio 4 Grandtur 1,2 2017r.
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 11:36    Temat postu: cd.VIALLE Odpowiedz z cytatem

Witam wspomagajac sie instrukcja instalacji ktora byla w aucie ktora jest po holendersku mozna doczytac ze jest to Vialle typu LPI coby wskazywalo na ciekly wtrysk gazu?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_18

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 15058


Piwa: 1623/642
PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko autoryzowany przedatawiciel pomoże.
Najprawdopodobniej siada pompa i tu robią się takie koszty że lepiej zmienić instalacje.
_________________
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marekkonsewicz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): kwidzyn
Posiadane auto: Renault Clio 4 Grandtur 1,2 2017r.
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:46    Temat postu: re..vialle Odpowiedz z cytatem

dzieki za podpowiedz wlasnie tego najbardziej sie obawiam slyszalem ze koszty sa nie male dzieki...
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:46    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group