nie przełącza z benzyny na LPG

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - II generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychu258

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ożarowice
Posiadane auto: Lanos 1,5 16V:honda crv 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Sty 2012, 21:04    Temat postu: nie przełącza z benzyny na LPG Odpowiedz z cytatem

Witam
mam problem z lanosem nie przełącza sie na lpg ,powinien to robic automatycznie po przekroczeniu 2400 obrotów silnika i nic nie wiem co może być powodem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
nadamus
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość/region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
PostWysłany: Sob 07 Sty 2012, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czujnik temperatury do sprawdzenia, wymiana filtrow, ewentualnie reduktor- bez gazownika sie nie obejdzie Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - II generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group