Oszuści na MOBILE.de

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej.t

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 463
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: sprzedałem auto
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 26 Sty 2008, 22:43    Temat postu: Oszuści na MOBILE.de Odpowiedz z cytatem

Witam,
UWAGA NA MOBILE.DE

UWAGA! OSZUŚCI NABIERAJĄ NA PRZEDPŁATĘ. DLATEGO TŁUMACZĘ NA JĘZYK POLSKI HASŁO Z "LAYOUT"-U MOBILE.DE 'ŻADNYCH PIENIĘDZY Z GÓRY'.
[/b]Pozdrawiam.
_________________
XXX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Klamek

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 164
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Seacik Cordoba
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 27 Sty 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem kiedys o jednym gościu, wpłacił zaliczke potem reszte i ..... dalej chodzi pieszo!! ale ciężki frajer..... rozumiem zaliczke (i to nie we wszystkich przypadkach) ale całość i wogle nie widzial auta!!
_________________
Nie da się zrobić? To znajdź kogoś, kto o tym nie wie i on to zrobi...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Andrzej.t

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 463
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: sprzedałem auto
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 28 Sty 2008, 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klamek napisał:
czytałem kiedys o jednym gościu, wpłacił zaliczke potem reszte i ..... dalej chodzi pieszo!! ale ciężki frajer..... rozumiem zaliczke (i to nie we wszystkich przypadkach) ale całość i wogle nie widzial auta!!


Witam,
Każdy z nas ciężko skrobie te grosiki w Polsce. Dlatego wolę przestrzegać "owcze ' zapędy .
Szkoda aby jakiś łobuz nas okradł???.
Pozdrawiam.
_________________
XXX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adrian1106

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 22 Lut 2008, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie szukam samochodu na mobile.de i nie wiem czy to przypadek, ale wysłałem już kilka maili z zapytaniem o dany samochód i w każdym przypadku na stronie była informacja o tym, że samochód jest w Niemczech, a każdy właściciel pisał mi że mieszka w Londynie i oczywiście chce zaliczkę... Jak myślicie: to przypadek czy typowi oszuści? Dodam jeszcze że samochody były dość tanie jak na ich markę, rocznik itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Andrzej.t

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 463
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: sprzedałem auto
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 24 Lut 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adrian1106 napisał:
Obecnie szukam samochodu na mobile.de i nie wiem czy to przypadek, ale wysłałem już kilka maili z zapytaniem o dany samochód i w każdym przypadku na stronie była informacja o tym, że samochód jest w Niemczech, a każdy właściciel pisał mi że mieszka w Londynie i oczywiście chce zaliczkę... Jak myślicie: to przypadek czy typowi oszuści? Dodam jeszcze że samochody były dość tanie jak na ich markę, rocznik itp.

Witam,
Trzeba pamiętac o jednej sprawie w tym całym biznesie. Jeśli nie masz nad tym kontroli nie próbuj tego zrobić. Jeśli już się zdecydowałeś kupić auto z Niemiec Popros osobę , która dobrze mówi i rozumie ten język . Napewno będzie bezpieczniej podczas takiego wyboru .
Pozdrawiam.
_________________
XXX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 24 Lut 2008, 21:34    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Motoryzacja na świecie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group