Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
autofan87

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 07 Gru 2011, 15:05    Temat postu: Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct Odpowiedz z cytatem

Kupowaliście kiedyś coś na gruperze? Mają teraz zniżkę na ubezpieczenie komumikacyjne w Liberty Direct – 25o zł zniżki na polisę – To na pewno warto, ale nie kupowałem jeszcze przez grupera…
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dudu$

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 151
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Toyota Carina E 2.0 D
Piwa: 12/0
PostWysłany: Sro 07 Gru 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupowałem kurs językowy dla narzeczonej tylko nie na gruperza a gruponie. Są to bliźniacze portale i działają na takich samych zasadach. Tworzysz konto i jak jakaś oferta sie Tobie podoba to wykupujesz tz. gruper . Płacisz za niego przelewam internetowym i po chwili otrzymujesz na swojego maila grupera którego musisz wydrukować i podczas zakupu danej usługi pokazujesz go sprzedawcy lub przedstawicielowi. i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dominicue

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań/okolice
Posiadane auto: Seat Cordoba Vario Sport
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 10 Gru 2012, 17:19    Temat postu: Kod na zniżkę w Liberty Direct Odpowiedz z cytatem

Bez kupowania również można otrzymać zniżkę na OC lub AC w Liberty Direct.
Wystarczy tylko posiadać kod promocyjny, np. taki: 75369166

Gwarantuje on rabat w wysokości 50 zł na OC lub 100 zł na AC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
fioletowy

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: skoda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Kwi 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykupiłem OC w Liberty, wyszło i tak tanio, choć bezpośrednio u nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group