odszkodowanie za stłuczkę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xyran

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: honda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 11 Lut 2019, 16:27    Temat postu: odszkodowanie za stłuczkę Odpowiedz z cytatem

Byłem poszkodowanym (a w sumie to mój samochód) w stłuczce, teraz chcę zwrotu pieniędzy za naprawę od sprawcy. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Jak to rozwiązaliście? Szliście od razu do ubezpieczyciela, czy korzystaliście może z usług firm zajmujących się takimi tematami zawodowo? Widziałem kilka w internecie, mają dobre opinie. Liczę na wasze rady Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
amples

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Skąd jesteś (miejscowość/region): w.wa
Posiadane auto: master
Piwa: 8/0
PostWysłany: Pon 11 Lut 2019, 21:18    Temat postu: Re: odszkodowanie za stłuczkę Odpowiedz z cytatem

Xyran napisał:
Byłem poszkodowanym (a w sumie to mój samochód) w stłuczce, teraz chcę zwrotu pieniędzy za naprawę od sprawcy.
Chcieć to sobie możesz ,
policja i mandat był - nie .
oświadczenie sprawcy było - nie
to teraz możesz się bujać ,
nie próbować reklamować firmy za procent .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 194/67
PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tematy z marszu idą w kosmos. Często zdarza mi się nie dopuszczać do spamu i wyrzucam zanim sie na dobre rozpędzą,ale nie raz im się uda,jak w tym wypadku . Rejestrują się z hondą,witają gdzie indziej,zakładają po kilka kont,a później sieją spam gdzie popadnie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: