Złomowanie pojazdu jak to wygląda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justinj

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Mazda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 30 Lip 2016, 01:57    Temat postu: Złomowanie pojazdu jak to wygląda Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w małej miejscowości pod Wrocławiem i nigdy się tym nie interesowałem aczkolwiek teraz przyszła pora i na mnie. Jest jeden wrak do złomowania w jaki sposób się to odbywa czy istnieje szansa że ktoś przyjedzie i po prostu zabierze ode mnie samochód? Jaki jest tego koszt?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
M@lpa

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Opel, Insignia
Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 31 Lip 2016, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złomowanie pojazdu nic nie kosztuje, powinieneś znaleźć firmę, która z pocałowaniem ręki do ciebie przyjedzie i jeszcze da gotówkę za samochód. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Justinj

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Mazda
PostWysłany: Pon 01 Sie 2016, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz może jakie dokumenty są potrzebne do kasacji pojazdu?
Powrót do góry
M@lpa

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Opel, Insignia
Piwa: 1/0
PostWysłany: Czw 01 Wrz 2016, 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokumenty potrzebne do złomowania (z najważniejszych):

dowód tożsamości właściciela pojazdu lub osoby upoważnionej pisemnie działającej w imieniu właściciela,
dowód rejestracyjny lub, w przypadku jego braku, potwierdzona kserokopia dowodu, bądź zaświadczenie z wydziału komunikacji, w którym zarejestrowany jest dany pojazd, potwierdzające dane pojazdu,
karta pojazdu (jeśli była wydana) - w przypadku zgubienia kasacja jest możliwa,
tablice rejestracyjne. W przypadku zgubienia tablic kasacja jest możliwa,

Zależy od wielu czynników podstawowe to karta pojazdu, tablice, dowód osobisty, dowód rejestracyjny.
Powrót do góry
komisarzgreg

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Giżycko
Posiadane auto: mazda 2
PostWysłany: Czw 04 Paź 2018, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wyglądało to tak, że musiałem zawieźć auto na złom podać jedynie dowód rejestracyjny i okazać się dowodem i dostałem kasę. Później masz miesiąc na złożenie dokumentów od nich o złomowaniu do urzedu miasta gminy gdziekolwiek mieszkać. Oddajesz tablice rejestracyjne i dowód rej i tyle Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw 04 Paź 2018, 15:23    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 201/69
PostWysłany: Pią 05 Paź 2018, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie było tak,że wykonałam telefon do firmy,przyjechali zapakowali zapłacili,wystawili komplet dokumentów i tyle mnie obchodziło.Wyrejestrowałam auto i po sprawie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: