UWAGA: Magnetyzery wracają....!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz05

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 74
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Xsara Picasso SX, Renault ESPACE III 2.0 lpg
Piwa: 3/4
PostWysłany: Nie 10 Wrz 2017, 17:30    Temat postu: UWAGA: Magnetyzery wracają....! Odpowiedz z cytatem

Polowanie na naiwniaków wznowione, czyli magnetyzery wracają, totalna ściema sprzed 30lat znowu aktualna. No cóż, młodzi kierowcy- nowi naiwniacy Smile) Coraz częściej spotykam się w internecie z przekierowania że stron interii, onetu, itp. na reklamówki próbujące wcisnąć to badziewie szoferskiej młodzieży (starzy kierowcy już to znają Smile) Unika się tylko zniesławionej nazwy "magnetyzery", teraz to się nazywa "oszczędzacze".

Jeżeli chcecie jeździć tanio, to tylko dobry olej i samochód w gazie.
Pozdrawiam wszystkich,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
MyNameIsNobody

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolnośląskie
Posiadane auto: Renault Kadjar 1.5 dCi
Piwa: 3/5
PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakupiłem magnetyzery - to specjalne urządzenia których komplet pozwala oszczędzić 20% paliwa. Kupiłem więc 5 kompletów i okazało się że silnik przestał zużywać paliwo. Jeździłem tak rok bez tankowania i postanowiłem zrobić eksperyment -dołożyłem szósty magnetyzer i okazało się że poziom paliwa w zbiorniku zaczął się podnosić. Po każdych 100km w zbiorniku pojawiało się dodatkowo 2-2.5l/100km które wężykiem odsysałem ze zbiornika i sprzedawałem sąsiadom. Ale jeden z sąsiadów - prawnik z zawodu, powiedział że to co robię jest nielegalne, bo paliwo trzeba akcyzować czy coś, więc zdemontowałem 6 magnetyzer i poprzestałem na pięciu, dzięki czemu zrobiłem już dziesiątki tysięcy kilometrów bez zaglądania na stację, a wskazówka paliwa cały czas w tym samym miejscu. Polecam wszystkim!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Janusz05

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 74
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Xsara Picasso SX, Renault ESPACE III 2.0 lpg
Piwa: 3/4
PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, ja również słyszałem wiele "samych dobrych rzeczy" o magnetyzerach, a niektórych doświadczyłem, ale logika wnioskowania kolegi MyNameIsNobody jest genialna Very Happy To prawdziwy przełom w użytkowaniu magnetyzerów! Trzeba będzie zamykać rafinerie Exclamation Ciekawe tylko gdzie się ukryją sprzedawcy tych wynalazków przed rozwścieczonymi korporacjami naftowymi Shocked

Pozdrawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
autoadmin

Site Admin


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 1019
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: www.Auto.pl , 2003r.
Piwa: 85/64
PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy sobie żartować Smile, ale niestety intensywne reklamy robią ludziom wodę z mózgu i niestety kupują i wyrzucają pieniądze w błoto.

Dobrze jest przypominać, by NIE dawać się naciągać i NIE kupować tych urządzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group