Statystyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kierowcy niepełnosprawni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebekah87

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wałbrzych
Posiadane auto: Daewoo Nexia
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 26 Mar 2015, 17:32    Temat postu: Statystyki Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam takie pytanie. Czy są jakieś dane na temat tego ilu kierowców niepełnosprawnych jest w Polsce ? pytam ponieważ chce założyć/otworzyć portal przeznaczony właśnie dla kierowców niepełnosprawnych. Dlatego interesują mnie takie statystyki. Chciałbym zlecić promocję strony jakiejś firmie, ale pierw chce uzyskać informację i przeanalizować to wszystko :) dziękuję za pomoc :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
CamilaQWE98

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętochłowice
Posiadane auto: Land Rover Freelander
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 09 Kwi 2015, 17:43    Temat postu: Kierowcy niepełnosprawni Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry temat i pomysł, niepełnosprawni kierowcy to bardzo duża grupa aktualnie kierowców, wiem coś o tym ponieważ ten temat jest mi bardzo bliski, napewno kolega ma rację że Gus i ich dane będą Ci bardzo pomocne. Jednakże pamiętaj że rzeczywiście promocja i taka stronka to musi być już zasługa firmy, która specjalizuje się w takiej tematyce, poszukaj sobie w sieci i wybierz ludzi, którzy mają dobrą opinię, zainwestujesz, a nie pożałujesz wydanych środków finansowych. Powodzonka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
BESTTYMOTEUSZ85

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chełm
Posiadane auto: Ford Focus
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 12 Kwi 2015, 21:37    Temat postu: Kierowcy niepełnosprawni Odpowiedz z cytatem

Hej, dzisiaj mówili w tv, że trwa dokładne sprawdzanie kierowców niepełnosprawnych, bo statystyki są zawyżone. Niektórzy sprawni posiadają karty.
Fajny i przydatny pomysł, promuj się w necie i działaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rebekah87

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wałbrzych
Posiadane auto: Daewoo Nexia
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 12 Kwi 2015, 21:48    Temat postu: Kierowcy niepełnosprawni Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
dzięki za odpowiedzi :)
Już wiem, że na pewno zaangażuje się w robienie stronki.
Podpowiedzcie w jaki sposób można się wypromować?
Myślałem o FB i innych mediach społecznościowych.
Czy są jeszcze jakieś metody takiej promocji stron w internecie?
Czy taka promocja jest droga?

Pozdrawiam i dzięki za porady :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
netshonna1742

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: Toyota Auris (E150)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 13 Kwi 2015, 08:08    Temat postu: Kierowcy niepełnosprawni Odpowiedz z cytatem

witaj naprawdę to gratulacje za pomysł na temat na czasie. Owszem media społecznościowe są pomysłem, tam jest duża liczba odbiorców, ale nie zapominaj, że nie wszyscy są namiętnymi fanami takich mediów. n
Niepełnosprawni kierowcy to temat popularny teraz i bardzo na czasie, jednak i to stwarza sytuację gdzie dużo już powstało takich stron w tej tematyce. Musisz i to obowiązkowo zlecić firmie promocję swojego pomysłu, wtedy to masz pewnośc że nie zginiesz w tłumie podobnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 08:08    Temat postu: reklama

Powrót do góry
KajkaM

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 09 Lip 2015, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź w kontakt z organizacjami pozarządowymi, może nawet wsparcie unijne uda ci się uzyskać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kierowcy niepełnosprawni Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group