montaż Connect nav+ czy warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mario1979

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 417
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brodnica, kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: Stilo Multiwagon , 1,9 JTD 115KM, 2003
Piwa: 14/5
PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 18:24    Temat postu: montaż Connect nav+ czy warto? Odpowiedz z cytatem

witam. Mam pytanie bo nosze się z zamiarem kupna nawigacji do stilo. czy warto kupić connect nav czy lepiej jakś stację multimedialną( ew. jaką )? leczy mnie to radio na CD i mam go już dość głównie z tego powodu , że nie odtwarza mp3 i radio gubi zasięg ...
proszę o pomoc ....
pozdrawiam Very Happy
_________________
Fiaty nie gubią oleju.... one znaczą swój teren.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest ten connect nav? Smile
Ja osobiście polecałbym wrzucić jakieś fajne radio i do tego oddzielną nawigację, najlepiej jakąś z automapą. Aczkolwiek zależy czego od tego sprzętu wymagasz. Ja najwięcej jeżdżę po mieście i do konkretnych adresów więc u mnie nic nie sprawdza się lepiej niż automapa ale jeżeli niezbyt często byś z niej korzystał, tylko po trasie i nie jesteś audiofilem to może faktycznie starczy Ci jakaś stacja multi. napisz może czego oczekujesz od tego sprzętu. Na pewno łatwiej będzie coś doradzić Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mario1979

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 417
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brodnica, kujawsko-pomorskie
Posiadane auto: Stilo Multiwagon , 1,9 JTD 115KM, 2003
Piwa: 14/5
PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję moderatorowi za przeniesienie postu.... Sad
_________________
Fiaty nie gubią oleju.... one znaczą swój teren.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kima45

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Maj 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): kraków
Posiadane auto: audi a4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 18 Maj 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest nawigacja wraz z radiem do tego odbiornik płyt i karty pamięci, pomyśl o czymś takim ceny są podobne.
_________________
Zabronione jest nieuzgodnione z administratorem rozpowszechnianie poprzez mechanizmy forum treści reklamowych (spamu). Dotyczy to w szczególności: treści wiadomości (postów), stopek wiadomości, wiadomości prywatnych (PW) oraz nazw użytkowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MrRigoberto76

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Voyager (RT)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Cze 2014, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawigacja z automapą sie przydaje, bo jest na bieżąco aktualizowana i mamy pewność wiarygodnych informacji, a CB tez się przydaje, gdy znajdziemy się w opresji, dlatego warto te dwie rzeczy ze soba połączyć i zamontować w aucie:)

____________________
Przepraszamy wiemy gdzie zaczynają się niskie ceny. sklep internetowy odzież dla dzieci ale ich końca nie znamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 03 Cze 2014, 12:32    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nawigacja samochodowa GPS Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group