auto w granicach 5000

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaGus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubelskie
Posiadane auto: aktualnie brak, ale szukam
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 18:57    Temat postu: auto w granicach 5000 Odpowiedz z cytatem

Chce zmienic samochod. Jak w temacie. Moje typy to opel corsa B mitsubishi colt vw polo, i mam pare pytań. Lepiej polski czy sprowadzony? Oraz który z tych samochodów wybrac? Ewentualnie jakie inne w tej kwocie powinny mnie interesować? Silnik najlepiej 1.4 lub cos kolo tego ale nie wyżej (posiadam jeszcze zwyzki w ubezpieczeniu) jesli ktos jest użytkownikiem ww samochodów prosiłbym o opinie, obecnie juz 40000 km poruszan sie fiatem cc. I obaj mamy juz dosc Wink czekam na opinie i propozycje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
danielciagala

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): Brzeszcze
Posiadane auto: VW Passat B5 2.8 V6 Syncro , Fiat Punto 1.1
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 26 Wrz 2010, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ja jeżdze Ibiza i serdecznie polecam. małe spalanie i stosunkowo wygodne autko w rozsądnej cenie. Polecam:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group