Richard Hammond - Na krawędzi. Moja opowieść.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
autoadmin

Site Admin


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 1018
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: www.Auto.pl , 2003r.
Piwa: 85/64
PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 15:33    Temat postu: Richard Hammond - Na krawędzi. Moja opowieść. Odpowiedz z cytatem

Richard Hammond - Na krawędzi. Moja opowieść.


(On the Edge: My Story)
Tłumaczenie: Anna Gralak

Richard Hammond, jedna z gwiazd Top Gear, opowiada o uzależnieniu od adrenaliny, biciu rekordu prędkości i wypadku, w którym omal nie stracił życia.


20 września 2006 roku podczas kręcenia jednego z odcinków Top Gear Hammond próbował pobić rekord prędkości lądowej Wielkiej Brytanii. Kiedy pędził ponad 450 kilometrów na godzinę bolidem Vampire z silnikiem odrzutowym, w pewnym momencie samochód oderwał się od ziemi, wypadł z toru i kilkakrotnie przekoziołkował. Życie Hammonda zawisło na włosku...


Książka opowiada nie tylko o kulisach wypadku, ale także o wcześniejszych kaskaderskich wyczynach autora, poczynając od sińców i zadrapań zdobywanych podczas dziecięcych akrobacji rowerowych, a kończąc na zatapianiu samochodu na planie Top Gear. To również niezwykle dramatyczna historia dochodzenia do zdrowia po wypadku. O przebudzeniu Hammonda ze śpiączki, próbach odzyskania utraconej w wyniku wstrząsu mózgu pamięci i żmudnej rekonwalescencji niezwykle ciepło i wzruszająco opowiada jego żona Mindy. Jak trudne to było dla niej doświadczenie, niech świadczą słowa, które usłyszała od Richarda po przebudzeniu: „Jesteś zbyt urocza, by być czyjąś żoną. Moja żona jest Francuzką”.



UWAGA!
Kup książkę ze specjalnym 30% rabatem na hasło 'auto.com.pl' !
Z okazji tego, że nasz portal został patronem książki, każdy kto przy
dokonywaniu zamówienia w księgarni Znak, poda hasło 'auto.com.pl'
otrzyma specjalną 30% zniżkę!
Warto skorzystać Smile !


Wszystkich, którzy mieli już okazję przeczytać tą książkę, zachęcamy do podzielenia się wrażeniami!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group