Problem z gazem w CC 700 young 1997/od 2004 r gaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adrianoo88

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 129
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: Fiat Brava 1.6 16V SX Benzyna 1997 r. 179 tys przebieg
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2007, 18:41    Temat postu: Problem z gazem w CC 700 young 1997/od 2004 r gaz Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z moim cinkusiem mianowicie podczas tych wiekszych mrozow no u mnie bylo -10 stopni samochod oszalał. Odpaliłem go na paliwie włączyłem światła pochodził jakieś 5 min przełączyłem go na gaz i wtedy sie zdziwiłem ponieważ jeszcze jak bez świateł to samochód jako tako sobie pykał ale jak włączyłem mu światła to odrazu zgasł podniosłem mu obroty w kolektorez tam z tyłu ale to nic nie pomaga. Nie wiem co się może dziać samochód pracuje fatalnie na gazie. Dodam że to Fiat CC 700 1997r. gaz ma założony od 2004r. Ja kupiłem go we wrześniu. Rozpisałem się ale chce szczegółowo opisać problemisko. Crying or Very sad
_________________
Adrian8806
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
przem...

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: VW Golf III 1.6 + LPG 1994r., Fiat Uno fire 1.0 1998r., Fiat 126elx 1994r. - maluszek po wypadku, poszedł na kasację
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2007, 20:26    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Gaz jest żimny, a w temperaturze minusowej jest jeszcze zimniejszy. Dobrze że rozgrzałeś silnik na benzynie, rozgrzałeś i przełączyłeś na gaz. Tak prawidłowo powinno się to robić za każdym razem. A może zatankowałeś gorszy gaz. Jak masz mało w butli gazu to zatankuj ją do pełna i zobacz czy będzie tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adrianoo88

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 129
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: Fiat Brava 1.6 16V SX Benzyna 1997 r. 179 tys przebieg
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 28 Gru 2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dzisiaj jest juz troche cieplej to cinkus jakos pracuje. Zasłoniłem też chłodnice z przodu może będzie lepiej troszke?
_________________
Adrian8806
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mikki68

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 956
Skąd jesteś (miejscowość/region): LUBELSKIE
Posiadane auto: VW polo 1.4 MPI
Piwa: 3/2
PostWysłany: Pią 28 Gru 2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj ja przechodzę na gaz też po pewnej chwili. w lecie to moment. ale teraz jak coraz zimniej to trzeba ciut dłużej na "PB" zanim na "LPG" Very Happy
pozdro
_________________
POLO 1.0 OSZCZĘDNY, NIE SZYBKI Smile już nie
POLO 1.4 KOMPROMIS POMIĘDZY Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group