peugeot 205 nie chce jeździć

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natala2809

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko- Biała
Posiadane auto: peugeot 205
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Cze 2010, 19:15    Temat postu: peugeot 205 nie chce jeździć Odpowiedz z cytatem

witam, mam wielki problem z moim peugeotem 205. od pewnego czasu zapala się mu dziwna czerwona kontrolka.jakby kawałek rury wydechowej z której paruje?? , poza tym auto nie chce jeździć, samo gaśnie po odpaleniu, niema mocy ( ja mu gaz, a on zgasł...)i strasznie dużo zaczął palić( 18 litrów/100!!!!!!). mógłby mi ktoś doradzić co mu może być?? bo jak narazie 2 mechaników rozłożyło ręce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive

Gość







PostWysłany: Czw 17 Cze 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
Powrót do góry
rocky59

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poland

Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 05 Lut 2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, najprawdopodobniej masz zapchany katalizator lub uwaloną sonde lambda...

@admin
Wiem ze stary topic ale info przyda się czasem dla innych użytkowników którzy mają podobny problem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group