Świeżo upieczony nabywca Leona wita :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lery_Płock

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: Seat Leon 1.9 TDI 110 KM
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 19:19    Temat postu: Świeżo upieczony nabywca Leona wita :) Odpowiedz z cytatem

Witam, nazywam się Michał. Mam 19 lat. Mieszkam w Płocku. Jestem świeżym nabywcą Seata Leona 1.9 TDI 110 KM 2004r. Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ uważam je za jedne najlepszych w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!



Lery_Płock

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Kamil880510

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 405
Skąd jesteś (miejscowość/region): Radom
Posiadane auto: Seat Toledo II SPORT 1.9 AHF, Seat Leon II 1.9 105KM
Piwa: 37/7
PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ladny leonik, polecam rowniez forum leonclub, tam sa sami maniacy leonow:) Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kolok

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Mar 2018
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnysląsk
Posiadane auto: seat leon 2008r.benzyna 1,8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 03 Mar 2018, 19:59    Temat postu: nie masz u siebie w leonie problemu z złożeniem lusterek Odpowiedz z cytatem

Kamil880510 napisał:
Bardzo ladny leonik, polecam rowniez forum leonclub, tam sa sami maniacy leonow:) Pozdro

_________________
POZDRAWIAM UCZESTNIKÓW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group