Zakup okularnika do 25 tys. Pomóżcie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiekwr

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław

Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 04 Gru 2007, 21:56    Temat postu: Zakup okularnika do 25 tys. Pomóżcie. Odpowiedz z cytatem

Chcę nabyć okularnika za ok. 25 tys. Najchętniej diesla w wersji Classic lub Elegance. Nie mam niestety orientacji w temacie co i jak z tym samochodem. Będę wdzięczny za sugestie, porady, na co zwracać uwagę itd. Please help !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Stonekeep_21

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 04 Gru 2007, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest jedna oferta http://www.twoje-auto.com/?id=suall&oid=2535 . ALe poradzic to nie poradze bo jestem użytkownikem mercedesa dopiero od kilku dni SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
aster7707

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 32

Posiadane auto: Mercedes E Avantgarde 250D
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 06 Gru 2007, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że to jest ex taxi i na 95r to ona ma nie 280000 km tylko przynajmniej 600000.Pozatym 2.2 to malutki silniczek do takiego dużego auta.Polecam 2.5D(TD) 2.9TD ze wskazaniem na 2.9TD.Jak coś będziesz oglądał lub będziesz poważnie zainteresowany to weź od właściciela nr VIN wijdź na tą stronę http://www.mbclub.ru/mb/code/?lng=eng podaj nr VIN i będziesz już coś więcej wiedział o samochodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
borysW211

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość/region): Elbląg
Posiadane auto: E W211 320 CDI
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 09 Gru 2007, 23:14    Temat postu: TAXI Odpowiedz z cytatem

Jak juz samo kolor wskazuje ze to taksowka i jak kolega wspomnial przebieg duzo zanizony. Silnik 220-zamaly . Brak automatu, klima manualna, skory. . . tak patrzac na ten samochod czegos mu brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Macias

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Reda

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 10 Gru 2007, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym to ja kupował okulara za około 25tys. to bym zdecydował się na 290TD.Oczywiście najlepiej sprowadzić go z Niemiec.Silniczek jest naprawdę bardzo wytrzymały,nie pali tyle co 300TD.Pojemność prawie ta sama ale jednak 40 koni mniej.Stąd też różnica w spalaniu.Wśród 290tek na niemieckich stronach jest dość spory wybór.No i przepięknie klekocze:-)Przynajmniej mi się ten dźwięk podoba.Od razu słychać że to merc.Albo jakąś 250TD(chyba były o dwóch różnych mocach ale tego nie jestem pewien).Ale o tym silniku to nie wiele wiem.Wybierz 290TD.Uważam że warto.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 10 Gru 2007, 21:33    Temat postu: reklama

Powrót do góry
misiekwr

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław

Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 12 Gru 2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację. A co na temat silnika 2,2 diesel wolnossącego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
HELEN8110

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: mercedes 124 AUTOMAT 300E 1988
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 31 Gru 2007, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj tu masz ladnego merca ale benzynka Smile http://www.allegro.pl/item288013262_mercedes_210_okular_wersja_clasic_2_0_16v.html
_________________
Niema jazdy bez gwiazdy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
aster7707

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 32

Posiadane auto: Mercedes E Avantgarde 250D
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 02 Sty 2008, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten merc jest bez klimy?
A co do 2.2 to jest mały silniczek na taką wielką budę.Ale jak komuś nie zależy na mocy to czemu nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group