Problem z kierunkowskazami


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zelazny22

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Renault, Thalia , 1,4 , 2001|| Seat Cordoba 1.4 1993 || Peugeot 106 1.4 1993
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i sobie wykrakałem:(
dzisiaj rano pisalem o cykaniu i teraz cyka caly czas:/ migacze działają ale od tego ciągłego cykania szału można dostać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
santaclaus21

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 429
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: VW Passat B5 '04 1.8T 20V LPG
Piwa: 22/18
PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to być przerywacz jak pisze uio, może też być wyłącznik awaryjnych lub zwalona manetka kierunków.
_________________
Uniden 520 - najlepszy przyjaciel kierowcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Marcin7783455

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): szczecinek
Posiadane auto: THALIA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 15:47    Temat postu: Nie Działający prawy kierunkowskaz Reno Thalia Odpowiedz z cytatem

Mam to samo - także prawy kierunkowskaz Reno tgalia 1 2001 rok czy clio 2 - wymieniłem wszystkie żarówki, poprawiłem i przeczyściłem masę wymieniłem cały przełącznik zespolony kierunkowskazów razem z taśma i nic wymieniłem na nowy włącznik świateł awaryjnych i nic teraz stawiam na przekaźnik kierunkowskazów !. Mój elektryk z którym jestem umówiony za 2 tygodnie powiedział, że na pewno to nie jest winna przełącznika zespolonego kierunkowskazów i nie potrzebnie tracę pieniądze :/ OSTATNI RAZ RENO !.
Tak jak stawiałem - Wina PRZEKAŹNIKA - w thalia 2001 rok znajduje się on wewnątrz pojazdu na samym dole koło pedału sprzęgła - są tam 3 przekaźniki aby go zlokalizować włącz światła awaryjne i biedzisz widział który stuka !. U mnie był 2 od lewej ( czarny ) POZDRAWIAM !.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Marcin7783455

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): szczecinek
Posiadane auto: THALIA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 15:49    Temat postu: Re: Problem z kierunkowskazami Odpowiedz z cytatem

Grzech53 napisał:
Witam,

Mam problem z kierunkowskazami w Renault Thalia 1,4 2001r., mianowicie wszystkie nie działają. Objaw ten nie pojawiał się wcześniej, nie było żdadnych zgrzytów. Zmieniając pas na autostradzie zorientowałem się, że nie działają. Sprawdziłem bezpiecznik, jest ok. Awaryne działają. Proszę o poradę co może być przyczyną.
Z góry dziękuję!


Mam to samo - także prawy kierunkowskaz Reno tgalia 1 2001 rok czy clio 2 - wymieniłem wszystkie żarówki, poprawiłem i przeczyściłem masę wymieniłem cały przełącznik zespolony kierunkowskazów razem z taśma i nic wymieniłem na nowy włącznik świateł awaryjnych i nic teraz stawiam na przekaźnik kierunkowskazów !. Mój elektryk z którym jestem umówiony za 2 tygodnie powiedział, że na pewno to nie jest winna przełącznika zespolonego kierunkowskazów i nie potrzebnie tracę pieniądze :/ OSTATNI RAZ RENO !.
Tak jak stawiałem - Wina PRZEKAŹNIKA - w thalia 2001 rok znajduje się on wewnątrz pojazdu na samym dole koło pedału sprzęgła - są tam 3 przekaźniki aby go zlokalizować włącz światła awaryjne i biedzisz widział który stuka !. U mnie był 2 od lewej ( czarny ) POZDRAWIAM !.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group