instrukacja obsługi opel zafira

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
głóg

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ruda slaska
Posiadane auto: Opel Zafira 2007 1.9
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 07 Cze 2010, 08:02    Temat postu: instrukacja obsługi opel zafira Odpowiedz z cytatem

Kupiłem opla zafire 1,9 z roku 2007 poz granicami kraju nie mam instrukcji po polski. Wyposazenie mi.in w nawigacje i itp. Chodzi mi głównie o instrukcje po polsku panelu sterowania (nawigacja, readio, hasła po posku). jezeli ktoś mi moze pomóz to prosze o przesłanie na adres jerzyglogowski@op.pl Jrestem zainteresowany też o przesłanie odpłatnie droga pocztowa proszę dać znać na ww. adres.
_________________
jorg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Bastion

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 58

Posiadane auto: Opel Zafira Comfort DTI 2.0 2003r
Piwa: 3/0
PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno znalazlem na stronie opla, zdaje sie ze to dotyczy rocznika 2009/2010 ale teoretycznie to bedzie to samo co 2007r (Zafira B):

http://www.opel.com.pl/content/dam/Opel/Europe/poland/hq/pl/04_Owner/02_Manuals/pdf/Zafira_manual_PL.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group