czy warto kupić anglika po zmianie kierownicy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dex17

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): leszno
Posiadane auto: s2,a4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 06 Cze 2010, 18:44    Temat postu: czy warto kupić anglika po zmianie kierownicy? Odpowiedz z cytatem

Witam. Jak w temacie, mam na oku ładne Audi A4 2005 po przekładce 2,5 roku temu, jakie mogą pojawić się problemy, na co zwrócić uwagę przy kupnie i czy warto pakować sie w anglika bo dużo złych opinii słyszałem na ten temat, właściciel nie ma żadnych papierów wykonania ale robił to elektryk z serwisu Audi (ponoć)
Proszę o wypowiedź kogoś z doświadczeniem.

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_20

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 13039

Posiadane auto: Scenic 1,5 dCi 2005 101 KM
Piwa: 836/1024
PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 22:48    Temat postu: Re: czy warto kupić anglika po zmianie kierownicy? Odpowiedz z cytatem

no właśnie - sam piszesz "ponoć".
ja bym nie kupił chociażby z uwagi na niejasność montażu, jakość tej przekładki i związane z tym moje bezpieczeństwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group