przelozenie tylnego mostu gear ratio

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polik 74

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość/region): zamosc lubelskie
Posiadane auto: mb sprinter 318 cdi
Piwa: 0/2
PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 16:06    Temat postu: przelozenie tylnego mostu gear ratio Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do wszystkich, czujniki wkolach zliczaja sygnaly i porownuja do sygnalow zliczanych na walekorbowym silnika tak dziala system anyy poslizgowy kontrola trakcji wiec jesli zmienimy przelozenie w tylnym moscie czy to sie moze wiazac z odcinaniem zaplonu wsilniku albo jeszcze innymi problemami z trakcja ,slyszalem ale nie moge tego potwierdzic ze to sie wiaze ze zmiana oprogramowania i naniesienia danych nowych zmian liczby przelozenia tylnej osi ,wiec prosze o ewentualne sugestie albo informacje ,kotore moga wprowadzic duza rewolucje w oszczednosciach paliwowych tych jakze wiernych 18 stek pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rusek997

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): józefów
Posiadane auto: MB Sprinter 318
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam kolego ja mam ten sam problem co ty mam zamiar wstawic inne przelozenie bo auto pali troche za duzo jezeli chcesz to pisz na 665019016 to pogadamy co i jak co 2 glowy to nie jedna pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
AUTO.BART

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): BIAŁA RAWSKA
Posiadane auto: W211 320CDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TRZEBA PODŁĄCZYĆ KOMPUTEREK I WPROWADZIĆ PRZEŁOZENIA Z MOSTU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
matii

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 230
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Master, Ford C-max, Sprinter 313 - 906
Piwa: 5/3
PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie bo mam blizniaka 413 przełozenie 34/7 i przy 100km/h musze miec 3000tys/obr , a chcialbym uzyskac jakie 2700-2800tys/obr jakie przełozenie musiał bym zastosowac 36/7 czy 36/8

i jeszcze jedno pytanie do znajacych temat czy w oznaczeniu 34/7 ktora cyfra jest wałkiem atakujacym a ktora talerzem ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group