Głośniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mania_88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Lis 2007, 19:16    Temat postu: Głośniki Odpowiedz z cytatem

Witam chcem chłopakowi kupić pod choinkę głośniki tylko, że kompletnie nie mam pojęcia jakie ma fiata ducato 1,9 (1998 chyba) a radio--> ( http://www.allegro.pl/item272459565_hit_2008_kenwood_kdc_w3041a_cd_mp3_4x50w_gw_24m_.html ) . Bardzo proszę o pomoc!!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
przem...

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: VW Golf III 1.6 + LPG 1994r., Fiat Uno fire 1.0 1998r., Fiat 126elx 1994r. - maluszek po wypadku, poszedł na kasację
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Lis 2007, 19:26    Temat postu: radio Odpowiedz z cytatem

Zależy co chłopak lubi? Ale nie powiem jak za tą cenę z takimi parametrami to naprawdę warto. Tam jest podana moć 4x50 watt po zmostkowaniu można otrzymać 2x100 watt mocy a to już trochę jest. (głośniki zawsze dobiera się dwa razy większe od mocy wyjściowej radia czyli w przypadku radia kenwood z alegro głośnik musi mieć moc min 100 watt). jak ktoś lubi coś jeszcze lepszego to do tego radyjka można dokupić wzmacniacz (200 zł) i tubę lub mocniejsze głośniki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mania_88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Lis 2007, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może orjętujesz się jaką muszą mieć średnice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomxx

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Astra J 1.6 Cdti 2015rok
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Lis 2007, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swojej sienie zrobiłem mały zabieg, a mianowicie kupiłem głośniki philipsa i wsadziłem je na motylki;] bo miały nie wymiarowe dziury ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
przem...

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: VW Golf III 1.6 + LPG 1994r., Fiat Uno fire 1.0 1998r., Fiat 126elx 1994r. - maluszek po wypadku, poszedł na kasację
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Lis 2007, 20:30    Temat postu: re, Odpowiedz z cytatem

najlepiej to ściągnąć plastik i zmierzyć miarką średnicę. Można kupić dużej średnicy i najlepiej z podwujną cewką (średnica 30 cm), wycina się w półce lub drzwiach miejsce na nasz głośnik i gitara. W tylniej półce najlepiej wyciąć głośniki (ładnie dźwięk się rozchodzi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 29 Lis 2007, 20:30    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Planet24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 17 Gru 2007, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
wie moze ktos skad pociaganc kable do glosnikow?
u mnie w ducato w kostce iso sa podpiete a w drzwiach niema wyprowadzonych kabli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
przem...

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: VW Golf III 1.6 + LPG 1994r., Fiat Uno fire 1.0 1998r., Fiat 126elx 1994r. - maluszek po wypadku, poszedł na kasację
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 17 Gru 2007, 19:44    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Musisz sobie sam poprowadzić kable. Najlepiej pod tapicerką (nie musisz nic rozkręcać) podpinasz kable takimi specjalnymi tasiemkami lub organizerami do kabli. W belce (jak otworzysz drzwi) między zawiasami musisz mieć taką czarną plastikową zaślepkę (w drzwiach i w belce). A jeżeli nie ma nic takiego to musi być taka guma pofalowana, to wtedy przez nią się przepuszcza przewody. Najlepiej ściągnąć tapicerkę z drzwi. Przy kośtce możesz mieć kable ale nie muszą one być podciągnięte pod drzwi. Najlepiej samemu poprowadzić nową instalację i będziesz wiedział że w czasie jazdy ci nie przestanie grać. Przydaje się multimetr -można sprawdzić wyjścia na głośniki czy nie odwrotnię są podłączone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Planet24

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 18 Gru 2007, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz
podpiac wiem jak tylko chodzi mi o to gdzie ida te kable co sa podpiete do kostki iso, niechce ciac kostki i jej przerabiac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group