Dmuchawa nie działa


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekzu

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: VW Touran
Piwa: 11/1
PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie wina brudu - tuleja to lozysko slizgowe - jak raz sie przytarło to juz amen dla niego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magic1803

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bialystok
Posiadane auto: VW TOURAN 1.9TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 05 Lut 2011, 18:15    Temat postu: dmuchawa Odpowiedz z cytatem

Witam ja mam taki problem z dmuchawa na Vagu pokazuje mi awarie lewego silnika,prawego silnika i silnik swiezego powietrza albo cos takiego.Dzisiaj rozebrałem, przedmuchałem, nasmarowałem i zaczeło działac ale jest jeden problem ze raz działa raz nie i nie moge właczyc obiegu zamknietego.Może ktos cos poradzic co może być przyczyna.
Czy moze to byc awaria Jeża czy cos takiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marekzu

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: VW Touran
Piwa: 11/1
PostWysłany: Sob 05 Lut 2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co ty tam robiles ale domyslam sie ze twoje bledy to od silnikow/potencjometrow nastaw klap przeplywu powietrza - a to chyba nienaprawialne jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
magic1803

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bialystok
Posiadane auto: VW TOURAN 1.9TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 06 Lut 2011, 13:43    Temat postu: dmuchawa Odpowiedz z cytatem

tak jak piszesz kolego z tymi klapami sterowania powietrzem taki wywala mi bład tylko nie wiem dlaczego raz jest dobrze a raz nie
Wydaje mi sie że te błedy wywala kiedy niedziała dmuchawa tak jakby były ze soba zespolone.Czyli silniczki sterowania klapami przepływu powietrza mogą byc dobre a przyczyna leży gdzies indziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KrzysiekZywiec

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Lut 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Żywiec
Posiadane auto: Touran
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 17 Lut 2018, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nie moge znalezc odpowiedzi na ten temat.przekopalem cale forum i nic.Nie dziala nadmuch w moim turanie 1.9 bkc 2004 climatronic.wymieniony rezystor oraz podmieniony na probe dzialajacy wentylator z golfa V i zero reakcji.nie slychac klapek nawiewu,bezpieczniki sprawdzone i wszystkie ok.dodam ze na krotko podlaczony wentylator dziala.zasilanie w kostce oraz regulacja mocy nawiewu jest sprawdzone miernikiem.Pomoze ktos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 17 Lut 2018, 16:36    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group