akumulator

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niumiu60

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 7


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 27 Lis 2007, 15:15    Temat postu: akumulator Odpowiedz z cytatem

witam,chcę się dowiedzieć czy można odłączyć akumulator np.do ładowania,bo odłączyłem minus i alarm się włączył.Mam Thalię 1,4 v8 2002r.
I jeszcze jedno,chamulec ręczny na postoju jak jest zaciagniety to autem nie da rady ruszyć trzyma pięknie,ale podczas jazdy gdy się go zaciągnie,to auto prawie nie reaguje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
scooti

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 6


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 30 Gru 2007, 12:54    Temat postu: Alarm - oorada Odpowiedz z cytatem

W salonowych autach alarm jest podłaczony do akumulatora
jesli masz dodarkowy alarm to musi miec on odzielne zasilanie stąd po odłaczeniu tak się zachowuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
niumiu60

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 7


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 31 Gru 2007, 02:08    Temat postu: akumulator Odpowiedz z cytatem

alarm jest salonowy,chodzi mi o to czy mogę wziąć odłączyć akumulator do ładowania i czy się nic nie stanie po podłączeniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jang

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gliwice
Posiadane auto: Renault Master 2,5 120KM 2009
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 07 Lip 2008, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odp. deko po czasie------nic sie nie stanie, to w sumie to samo jakbys stary wyrzucał i nowy podpinał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group