komunikaty na wyświetlaczu komputera


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lyczko

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 217
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: C5 1.6 HDI FAP 2010r. manual 5B sedan
Piwa: 9/1
PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikoko15 napisał:
Dzisiaj pojawił się taki komunikat co on znaczy,4 capteur(s) pression pneu. manquant(s)?

Nie ten temat, a poza tym to tak trudno wkleić w google?

https://translate.google.pl/#auto/pl/4%20capteur(s)%20pression%20pneu.%20manquant(s)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pgazik

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Police
Posiadane auto: C5 2.0 HDI 136 KM 2007 r.
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 07 Maj 2015, 11:51    Temat postu: Child safety deactivated Odpowiedz z cytatem

Wita. Pojawia się u mnie taki komunikat "Child safety deactivated" co oznacza "System bezpieczeństwa dzieci wyłączony". Ale czy wie ktoś co to jest za system i na czym on polega? Codziennie wożę dzieci i chciałbym wiedzieć co tracę lub nie. Dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kris_one

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDi 2010r - urkadli :( Obecnie jest 2,0 HDi 2011
Piwa: 1/1
PostWysłany: Czw 07 Maj 2015, 12:58    Temat postu: Re: Child safety deactivated Odpowiedz z cytatem

pgazik napisał:
Wita. Pojawia się u mnie taki komunikat "Child safety deactivated" co oznacza "System bezpieczeństwa dzieci wyłączony". Ale czy wie ktoś co to jest za system i na czym on polega? Codziennie wożę dzieci i chciałbym wiedzieć co tracę lub nie. Dziękuję za odpowiedź.

Blokada drzwi (i chyba okien) z tyłu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gig

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Przemyśl
Posiadane auto: Citroen C 5 III 2.0 HDi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Cze 2015, 22:34    Temat postu: niezrozumiały komunikat po włosku Odpowiedz z cytatem

Witam,

dziś nie mogłem za pierwszym razem odpalić swojej cytrynki, a za drugim razem zaświecił mi się SERVIS i komunikat ANOMALIA CAMBIO. Na zegarze od biegów zapaliła się śnieżynka z literą S i działał mi tylko trzeci bieg, chwilę tak jechałem po czym odkręciłem korek od zbiornika płynu chłodzącego, zeszło ciśnienie i zakręciłem. Kontrolki pogasły i auto wróciło do stanu z przed awarii. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

pozdrawiam

Archi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
STR27

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Leeds
Posiadane auto: Citroen C5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Paź 2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie arkadios. Tak wiem ze to anglik bo mieszkam na wyspach. Samochod kupilem w komisie, gosc powiedzial ze zostal zrobiony servis (wymiana oleju i filtrow). Ale to bylo na slowo bo niczym mi tego nie potwierdzil. Mam w zwiazku z tym pytanie: czy komputer mnie w jakis sposob powiadomi kiedy mam to zrobic nastepny raz? Czy samemu mam to sobie przypilnowac? Bo kilka dni temu podczas jazdy zaswiecila mi sie kontrolka pomaranczowa servis byl do tego jeszcze taki dzwiek. Po chwili wszystko zgaslo i jest w normie jak wczesniej. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 28 Paź 2015, 21:42    Temat postu: reklama

Powrót do góry
bimber14

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków, małopolskie
Posiadane auto: Citroen, C5 ,kombi ,2.0HDI ,2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 13 Kwi 2017, 14:52    Temat postu: Komunikat Odpowiedz z cytatem

Witam. Dwa dni temu kupiłem autko C5 2.0 HDI 2001 rok. No i dziś na wyświetlaczu pojawia się [img]https://zapodaj.net/1114abe1e1601.jpg.html[/img] ktoś może mi wytłumaczyć co to oznacza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TOMAN

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDI 109 KM 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artcola napisał:
A dlaczego nie zmienić na polski. Ja u siebie zrobiłem aktualizację oprogramowania w 15 minut i teraz nie trzeba się zastanawiać co komputer do mnie pisze Smile. No i oczywiście całe menu jest PL .

Nie napisałem wcześniej: dotyczy tylko samochodów z navi


Witam, kupiłem niedawno taką już starawą cytrynkę C5 2.0 HDI z 2003 roku i też mnie męczą te komunikaty w niezrozumiałych dla mnie językach, czy można w takim auto wgrać polskie komunikaty ?
_________________
442.000 km


Ostatnio zmieniony przez TOMAN dnia Sro 01 Wrz 2021, 01:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1450
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy masz nawigację?
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TOMAN

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDI 109 KM 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
Czy masz nawigację?


Nie, nie mam, wiem że w autach z navi można, ciekawi mnie czy w tych bez navi istnieje opcja zmiany języka ?

Ja mogę wybierać tylko pomiędzy kilkoma językami czyli Francuski, Angielski, Niemiecki i jeszcze chyba jakiś a przydał by się i Polski.

Ostatnio pojawił mi się komunikat "Top up washer fluid" oraz na zegarach napis serwis, trochę się tym przejąłem lecz nie zapamiętałem napisu aż znowu się pojawił i wtedy zapisałem na kartce, tłumacz google powiedział mi że mam napełnić zbiornik płynu do spryskiwaczy szyb, czyli strach był niepotrzebny.

Warto by mieć komunikaty w języku zrozumiałym dla użytkownika, mam 56 lat i mnie w szkole nie uczono angielskiego lecz rosyjskiego i stąd takie problemy.

Pozdrawiam Tomasz
_________________
442.000 km


Ostatnio zmieniony przez TOMAN dnia Sro 01 Wrz 2021, 01:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1450
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOMAN napisał:
Francuz_C8 napisał:
Czy masz nawigację?


Nie nie mam [...].


W takim razie niestety z komunikatów po polsku nici Crying or Very sad
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TOMAN

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDI 109 KM 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
TOMAN napisał:
Francuz_C8 napisał:
Czy masz nawigację?


Nie nie mam [...].


W takim razie niestety z komunikatów po polsku nici Crying or Very sad


Myślałem że da radę i taki problem pokonać, te z nawigacją to bardzo prosto się robi, bez jakiejkolwiek ingerencji.

Wydaje mi się że te języki co już mam to są gdzieś zaszyte w jakimś flash'u i gdyby to skopiować i przeprogramować to można by było i polski zrobić ale widocznie nikt się w to nie bawi tylko proste tematy.

Dzięki i pozdrawiam.
_________________
442.000 km


Ostatnio zmieniony przez TOMAN dnia Wto 31 Sie 2021, 01:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1450
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, nigdy o takiej możliwości nie słyszałem, nie jest to raczej możliwe.
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TOMAN

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDI 109 KM 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
Cóż, nigdy o takiej możliwości nie słyszałem, nie jest to raczej możliwe.


Nie ma rzeczy niemożliwych ale skoro nie słyszałeś to znaczy że pewnie nikt tego nie zrobił więc nie ma co się łudzić że to będzie.

Dzięki i pozdrawiam.
_________________
442.000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
TOMAN

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0 HDI 109 KM 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
Czy masz nawigację?


Witam ponownie po dwóch latach Very Happy mam pytanie.

Czy można Citroena C5 w wersji bez nawigacji przemienić w wersję z nawigacją ?

Np. dokupując takie radio z nawigacją itp. czy jak było kupione bez to już musi tak zostać i nic nie da się zrobić albo zabawa jest nieopłacalna ?
_________________
442.000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1450
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o navi, jest to możliwe, jeśli uda się dokupić wszystkie potrzebne części i znaleźć kogoś z Lexią do aktywowania jej, ale jedyna korzyść to ciekawszy wygląd wnętrza i bardziej czytelny wyświetlacz.
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group