komunikaty na wyświetlaczu komputera


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptychu6

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): STARACHOWICE
Posiadane auto: C5 1,6 hdi 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 06 Cze 2013, 05:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie posiadam navi w swojej bryczce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Legar

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): olsztyn
Posiadane auto: citroen c5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie co onacza taki komunikat: na wyświeltaczu pojawił sie obrazek samochodu i zółta kropka od strony lewego tylniego koła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
artcola

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała/Śląsk
Posiadane auto: Citroën-C5 mkII 2.0HDi Citroën-XM 2.0i LPG Citroën-XSARA 1.8i LPG
Piwa: 30/2
PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj
Zerknij tutaj
http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=196898&sid=6586332e2e03f668c6ea7333924a1682
_________________
Pozdrawiam Artur
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SmugglerBDG

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Citroen C5 exlusive 2.0 HDI 2006
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menu z językiem polskim, polską nawigacją robi kilka kolesi. Można ich poszukac w google. Jeden jest chyba z Piły. Modzik działa super bo sam posiadam wszystkie komunikaty są po Polsku itp .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SmugglerBDG

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Citroen C5 exlusive 2.0 HDI 2006
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legar napisał:
mam pytanie co onacza taki komunikat: na wyświeltaczu pojawił sie obrazek samochodu i zółta kropka od strony lewego tylniego koła


Może to być za słabe ciśnienie w kole
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 18 Paź 2013, 10:13    Temat postu: reklama

Powrót do góry
seba_89

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sopot
Posiadane auto: Xsara Picasso 1.8 benzyna
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 31 Sty 2014, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z komunikatem po włosku "DIFETTOSO ANTIFURTO ELETRONICO" google przetlumaczylo jako niby defekt alarmu antywłamaniowego, czy ktoś miał coś podobnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
herbusw

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Głogów
Posiadane auto: Citroen c5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 26 Lip 2014, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy mam pytanie . mam C5 rok 2002 . pojenmość 2,2 HDI . Prędkościomierz jak jade lekko podryga do góra 10 km/h kiedy licznik kilometrów nabija przejechany dystans. Dlaczego nie pokazuje mi prędkości. co nawaliło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Bieszczad

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 125
Skąd jesteś (miejscowość/region): Przemyśl
Posiadane auto: citroen c5 X7 sedan exclusive
Piwa: 7/0
PostWysłany: Sob 26 Lip 2014, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo może góra podryga do dołu kiedy nie nabija jak jedzie lekko ??

Z jakiego Ty być kraju ?? ( szanuj innych użytkowników forum )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
herbusw

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Głogów
Posiadane auto: Citroen c5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 07 Sie 2014, 19:24    Temat postu: bieszczad Odpowiedz z cytatem

bieszczad coś zle napisałem w swoim zapytaniu o c5. Co oznaczają słowa bym szanował użytkowników forum. ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pikoko15

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): barłogi
Posiadane auto: Citroën c5
Piwa: 0/3
PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podczas przyspieszania wyskakuje komunikat DRUCKSCHALTER INFO KFZ-BELADUNK FEHLEN i po chwili znika co to za komunikat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikoko15 napisał:
U mnie podczas przyspieszania wyskakuje komunikat DRUCKSCHALTER INFO KFZ-BELADUNK FEHLEN i po chwili znika co to za komunikat?

Brak/błąd czujnika ciśnienia w kole?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil to co wyszło z translatora - PRESOSTAT INFO MOBILE obciążenie,i sam nie wiem o co chodzi Rolling Eyes ale jest tutaj na forum kolega dejnekomirek i zapewne On Ci pomoże przetłumaczyć Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
goodmaster

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rz
Posiadane auto: Citroen C5 III 2.0 16V PB automat hydractive 3+ 2009 r.
Piwa: 2/0
PostWysłany: Nie 29 Mar 2015, 12:21    Temat postu: Info o spalonych żarówkach... Odpowiedz z cytatem

Citroen C5 x7 III 2009 r. Można gdzieś włączyć opcję informowania przez komputer o spalonych żarówkach itp. ? Wiem, że jak podłączymy diagboxa to wszystkie informacje są, ale przydałoby się żeby komputer też o tym informował, Audi takie rzeczy ma, nawet informuje o spalonej zarowce w tablicy rejestracyjnej i to prawa czy lewa Wink a tutaj kompletnie NIC... porażka w takim samochodzie. Wie ktoś coś na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Nie 29 Mar 2015, 12:26    Temat postu: Re: Info o spalonych żarówkach... Odpowiedz z cytatem

goodmaster napisał:
Citroen C5 x7 III 2009 r. Można gdzieś włączyć opcję informowania przez komputer o spalonych żarówkach itp. ? Wiem, że jak podłączymy diagboxa to wszystkie informacje są, ale przydałoby się żeby komputer też o tym informował, Audi takie rzeczy ma, nawet informuje o spalonej zarowce w tablicy rejestracyjnej i to prawa czy lewa Wink a tutaj kompletnie NIC... porażka w takim samochodzie. Wie ktoś coś na ten temat?

http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=197264&highlight=przepalona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pikoko15

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): barłogi
Posiadane auto: Citroën c5
Piwa: 0/3
PostWysłany: Pon 30 Mar 2015, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pojawił się taki komunikat co on znaczy,4 capteur(s) pression pneu. manquant(s)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group