Fotel kierowcy..


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubabyk

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: New Bravo 1.4 t-jet
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Lis 2007, 01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej co do siedzeń to moge podpowiedzieć tak fotel kierowcy miałem złamane oparcie i bez problemu da sie rozebrać na dole trzeba rozciągnąc taki plastik i cały materiał ściągną i tak samo bezproblemowo sie zakłada SmileSmile Pospawasz i po bólu:) a co do sówania fotela to też mnie cos trafia bo oby dwa fotele mi sie zacięły ale kierowcy mam całkowicie rozwalony a od pasażera idzie tam taka spreżyna i mogła sie zerwać trzeba naciągnąć i będzie działać tez nie mam czasu tego zrobić ale jest strasznie wkurzające jak nie mam miejsca żeby coś z tułu zabrać bo fotel przeszkadza Pozdro SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dawidPoznan

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 135
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.6 GT '00 i CC 900 VAN
Piwa: 1/10
PostWysłany: Wto 05 Sty 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
zablokował mi się fotel kierowcy w jednej pozycji, niestety już nic nie działa, do te pory obaliłem fotel kilka razy i jakoś zadziałało,teraz nie mogę ani w przód ani w tył, tylko pochylać...nieważne,chciałem wymontować fotel i zobaczyć co i jak,ale mam poduszki powietrzne w fotelu,jak to teraz zrobić żeby to zrobić bezpiecznie? dodam,że mam uszkodzoną spiralę poduchy w kierownicy i świeci mi się kontrolka airbag, poduszki nie są aktywne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
derek81

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Bravo S; Grudzien 97 1.4 12V
Piwa: 17/2
PostWysłany: Wto 05 Sty 2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzieś mialem manual regeneracji/naprawy fotela kierowcy podbij maila na pw to Ci wysle jak znajde
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
dawidPoznan

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 135
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.6 GT '00 i CC 900 VAN
Piwa: 1/10
PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie, chciałem wymontować fotel i zobaczyć co i jak,ale mam poduszki powietrzne w fotelu,jak to teraz zrobić żeby to zrobić bezpiecznie? dodam,że mam uszkodzoną spiralę poduchy w kierownicy i świeci mi się kontrolka airbag, poduszki nie są aktywne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
seweryn58

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Cze-wa(UK)
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.2 16V 1999r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 12 Paź 2014, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich czy ktoś wie czy podnośnik pod siedzeniem kierowcy da się wymienić czy cały fotel trzeba zmieniać?pytam ponieważ od dłuższego czasu mam problem z tym siedzeniem gdy podnoszę go do góry to ciągle opada a najgorsze gdy wyjadę w jakąś dziurę czy nierówność potrafi nagle gwałtownie opasc w dół co jest bardzo irytujące i niebezpieczne.....miał już ktoś do czynienia z tym? Pozdrawiam Fiat bravo 1.2 16v 1999.10
_________________
Syrena 104
Łada 2105
Zaz Tavria 1.1 Lux
Fso Polonez 1.6GLI
Daewoo Espero 1.8

Fiat Uno 1.1i.e.S
Fiat Punto 1.2 ELX 75KM
Citroen Saxo 1.5D
Fiat Seicento 0.9 Citymatic
Fiat Bravo 1.2 16V 82KM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 12 Paź 2014, 20:01    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group