Prosze o pomoc chce kupić s40 1.9td 1997

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin2boss

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): GLIWICE
Posiadane auto: S40
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 13:53    Temat postu: Prosze o pomoc chce kupić s40 1.9td 1997 Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie na co zwrócić uwage w tym autku przebieg niby 178tyś , wogóle co te auto jest wart czy coś innego ktoś mi doradzi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
valdi0707

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 133
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czechowice-Dziedzice
Posiadane auto: Opel Astra G 1.8 16V(X18XE1) Sportive '98
Piwa: 13/0
PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo solidna konstrukcja, a silniki bardzo dobre i oszczędne. Naprawde warto, auta sa mało awaryjne i bardzo wygodne. Na co zwracać uwagę... na to co zwykle, jak pracuje, jak się prowadzi, karoserie i zawieszenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelsonx

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 481
Skąd jesteś (miejscowość/region): ireland
Posiadane auto: scenic 1.4 16v
Piwa: 50/3
PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 20:23    Temat postu: Re: Prosze o pomoc chce kupić s40 1.9td 1997 Odpowiedz z cytatem

marcin2boss napisał:
Witam mam pytanie na co zwrócić uwage w tym autku przebieg niby 178tyś , wogóle co te auto jest wart czy coś innego ktoś mi doradzi Wink


97 rok i 178 tysięcy przebiegu do tego diesel to bardzo ciekawe ja bym zwrócił uwagę w szczególności na ten niewiarygodny przebieg .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marcinv40

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): siemiatycze
Posiadane auto: seat cordoba coupe 1.9 tdi 90km
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 25 Lut 2010, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego ja ma volvo v40 1999r praktycznie nie widac śladów eksploatowania kierownica nie jest zbytnio wytarta tak samo pedały fotele nie mają dziur od przetarc a mam 270 tys km ja bym liczył ze rocznie te 25tys km robi sie spokojnie wiec sam policz ile mniej wiecej ma przebiegu te vovlo a ogólnie auto godne polecenia jak nie jest zamocno skiblowane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
baton208
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 1349
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lanckorona/Małopolska
Posiadane auto: Volvo xc90 T6.
Piwa: 100/17
PostWysłany: Czw 25 Lut 2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy. Nie roztkliwiajmy sie nad przebiegiem, bo napewno jest hm... fałszywy? Ja co prawda jeźdżę 1.9 TD z 1997 dopiero trzy miesiace, ale mogę powiedziec o tym silniku jedynie dobre rzeczy. Na 60 litrowym baku ON jakieś 1000 km mówi samo za siebie. W grudniu wymieniałem olej i nie dolałem przez ostatnie 6000 tys. ani kropli. Samochód bardzo wygodny. Zwróc uwagę na detale wnętrza, zawieszenie. I jedna jeszcze rzecz: jak pojedziesz ogladać samochód, to zwróc uwagę na to czy auto ma zimny silnik. Jak jest zagrzany to spodziewaj sie że będziesz miał kłopoty z odpaleniem zimą. Uwalone może być wiele rzeczy: z najprostszych to np. świece lub przekaźnik, a są o wiele droższe i bardziej skomlikowane haczyki. Udanego zakupu. Pozdrawiam.
_________________
Było: Mercedes VITO 2.2 CDI, Renault Espace 2.0 dCI, VW Transporter T4 2.5 TDi 2001 r, Subaru Forester 2.0 Turbo, Volvo v70xc 2,5 1999, 2xVolvo 855 aut. 2.5 TDI 1997, Volvo 855 2.3 aut. T5 1995, Volvo V40 1.9 TD 1997r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 25 Lut 2010, 20:30    Temat postu: reklama

Powrót do góry
adamo06-1983

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zwoleń
Posiadane auto: Volkswagen Passat B5 FL 1.9TDI AVF 130KM 2001r.
Piwa: 1/13
PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jestem posiadaczem Carismy o tym samym silniku 1,9 TD i moja przygoda z tym autem była niezbyt ciekawa po ok. 3 miesiącach od zakupu obróciło panewkę na korbowodzie. Moja rada to zwróć szczególną uwagę na połączenia śrubowe przy silniku czy na śrubach widoczne są ślady odkręcania możesz też sprawdzić czy w zbiorniczku wyrównawczym płyn jest czysty nie widać tam osadu oleju w tych silnikach dość często wydmuchiwało uszczelkę pod głowicą. Jeden z kolegów wspominał aby sprawdzić czy silnik rozgrzany czy zimny na zimnym wyjaśni się czy pracuje równo cicho i miękko. Przebieg na pewno nie jest autentyczny mój miał ok 177 tyś. i silnik poleciał więc musiał być cofnięty. To tyle z mojej strony życzę powodzenia i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group