Nawigacja toyota rav4-instrukcia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Audi TT

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Lut 2010, 16:07    Temat postu: Nawigacja toyota rav4-instrukcia Odpowiedz z cytatem

Poszukuję polskiej instrukcji obsługi nawigacji w Toyocie Rav4 z 2004r z silnikiem diesla. Czy ma ktoś wiedzę jak uruchamia się ten pulpit od nawigacji, nie wiem jak to się odpala. A, jeszce jedno czy istnieje opcja aby menu było w języlu polskim i czy są dostępne polskie mapy Question
Z góry wielkie dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Audi TT

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Lut 2010, 16:28    Temat postu: Nawigacja toyota rav4-instrukcja Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem. Czy mógłby mi ktoś wysłać taką instrukcję nawigacji rav4 na adres e-mail: tomczak.tomek@gmail.com Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tygrys_8

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętokryskie
Posiadane auto: rav4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 02:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do prośby:
tygrys-8@wp.pl

Jeżeli kto ma tą instrukcję bardzo proszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group