Prosba o instrukcje i pomoc z spalaniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid3p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: volvo v40 1,9 td 1998
Piwa: 2/1
PostWysłany: Nie 31 Sty 2010, 15:46    Temat postu: Prosba o instrukcje i pomoc z spalaniem Odpowiedz z cytatem

Mam problem z spalaniem v40 1,9 td przy spokojnej jezdzie potrafi 9 spalic ostatnio 12!!! miał wstawione nowe ftryski bocha i swiece bosha. co mu może być???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dawid3p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: volvo v40 1,9 td 1998
Piwa: 2/1
PostWysłany: Nie 31 Sty 2010, 22:08    Temat postu: Re: Spalanie v40 Odpowiedz z cytatem

Co może powodowac duże spalanie??? v40 1,9 td za 30litrów zrobiłem 200km Czy możliwe to jest że auto stojące na postoju z włączonym silnikiem spaliło 12l przez 3h????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelsonx

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 481
Skąd jesteś (miejscowość/region): ireland
Posiadane auto: scenic 1.4 16v
Piwa: 50/3
PostWysłany: Nie 31 Sty 2010, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie trochę dziwne wtryski są lucasa a ty stosujesz boscha. Pewnie założone z jakiejś renówki z osprzętem boscha. Nie wiem czy pompa lucas w twoim silniku daje rade z tym wtryskami moze inne charakterystyki cisnienia przebicia wtrysku powoduje lanie tych wtryskiwaczy.

Sprawdź przelewy oraz powrót z pompy i instalacje paliwową czy jest szczelna

tutaj masz budowe wtryskiwacza jest prosta jak budowa cepa nawet samemu mozna je zregenerować

http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=45273&highlight=lucas+dpi-n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
dawid3p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: volvo v40 1,9 td 1998
Piwa: 2/1
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 01:39    Temat postu: spalanie Odpowiedz z cytatem

Sory wtryski są lukasa pomyliłem sie, swiece boscha kupiłem je z wyszej półki. Do tego był wymieniany elektrozawór regulujący zmiany konta wtrysku . Przewód do pompy jest szczelny, powrót z pompy podaje spowrotem (szczelny) sprawdzałem nawet przy baku powrót. Może to być wina pompy? złe ustawiona? już sam nie wiem. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelsonx

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 481
Skąd jesteś (miejscowość/region): ireland
Posiadane auto: scenic 1.4 16v
Piwa: 50/3
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypadało by sprawdzc statyczny kont wtrysku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 01 Lut 2010, 10:52    Temat postu: reklama

Powrót do góry
dawid3p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: volvo v40 1,9 td 1998
Piwa: 2/1
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 11:05    Temat postu: spalanie Odpowiedz z cytatem

kolego a mógł byś mi troche wyjaśnic jak to zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelsonx

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 481
Skąd jesteś (miejscowość/region): ireland
Posiadane auto: scenic 1.4 16v
Piwa: 50/3
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.v40.pl/printview.php?t=11717&start=30&sid=23415968ac9918cbef66262228ad6037


w ktorejś z moich odpowiedzi załaczyłem jak to sie robi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dawid3p

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość/region): ostrołęka
Posiadane auto: volvo v40 1,9 td 1998
Piwa: 2/1
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 23:16    Temat postu: pomoc Odpowiedz z cytatem

DZIĘKI Z GÓRY WSZYSTKIM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group