Problem z zawieszeniem pneumatycznym S320 w220

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziubas14

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): podkarpackie
Posiadane auto: mercedes A160 W169
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 18 Lip 2010, 20:50    Temat postu: Problem z zawieszeniem pneumatycznym S320 w220 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam problem z zawieszeniem w mercu S320 w220. Mianowicie, wszystko działało elegancko, a dziś przednie zawieszenie obniżyło się i to znacznie tak że ledwie dojechałem do domu, gdyż nie dało się dużo skręcić bo koła ocierały o przednie błotniki. Z tyłem jest niby wszystko ok, przynajmniej ja nic nie zauważyłem. Dodatkowo lewy przód jest bardziej obniżony od prawego przedniego, tak że ledwo co da się tam wcisnąć palce. Sad

Proszę o szybką odpowiedź gdyż auto jest szybko potrzebne a w takim stanie według mnie nie wolno nim gdziekolwiek jeździć

p.s. Dodam, że niedawno był ładowany akumulator, bo spadło napięcie i samochód nie mógł odpalić, przez spadek napięcia już 1 razu wystąpił błąd i klapa bagażnika nie odmykała się do końca. Błędy są do skasowania, bo tak jak mówiłem akumulator się rozładował. Czy ta awaria zawieszenia z przodu to może też być jakiś błąd na komputerze i wystarczy tylko skasować błędy?
Jeszcze raz proszę o szybką i treściwą odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dar9999

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość/region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
PostWysłany: Nie 18 Lip 2010, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie rozszczelniony uklad lub poduchy amorow czytaj BMW (BEDZIESZ MIAL WYDATKI) na to http://allegro.pl/item1149159772_amortyzator_przod_mercedes_w220_s_klasa.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dziubas14

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): podkarpackie
Posiadane auto: mercedes A160 W169
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 10:55    Temat postu: Przyczyna... Odpowiedz z cytatem

Na szczęście usterkę wykryłem i naprawiłem sam. Poprostu urwała się taka blaszka od czujnika i auto sie nie podnosiło bo czujnik pokazywał że auto jest w prawidłowej pozycji ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group