Wymiana reduktora LPG. CC700

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decasper

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Uno 1.0, benz+LPG, 1993 r 5D
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 13:52    Temat postu: Wymiana reduktora LPG. CC700 Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie pytanie. Mam CC 700 z instalacją gazową. Instalacja ma jakies 2,5 roku. Interesuje mnie czy jesli kupie nowy reduktor np na Allegro to czy bede go mogl sam wymienic? Czy bedzie pasowal? Czym sie kierowac kupujac taki reduktor? Oraz czy oczywiscie jest mozliwa zamiana reduktora samemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Krzycho90

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mielec
Posiadane auto: Fiat Cinquecento 899 SPI, Punto 1108 SPI + LPG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam raczej nie wymienisz, musisz zwrócić uwagę na dopasowanie nowego reduktora do instalacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Graczyk

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 406
Skąd jesteś (miejscowość/region): okolice Włocławka / lodz od pon. do piat.
Posiadane auto: Fiat Punto 55s 95r
Piwa: 3/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi jak cienki 700 chodzi na gazie bo ja mam na benzune i juz sily nie ma za duzo a na gazie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
decasper

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Uno 1.0, benz+LPG, 1993 r 5D
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli sam nie kupie reduktora. A wie moze ktos czy i gdzie dostane chocby zestaw naprawczy do reduktora Voltran?

A cienki moj chodzi lepiej na gazie niz na benzynie. Poprzedni wlasciciel chyba wcale nie jezdzil na benzynie (czego teraz ja załuje) ale na gazie chodzi niezle. Z tym problemem,ze jak sie zagrzeje to dosteje dziure w mocy i przyspieszeniu na kazdym biegu i nie trzyma obrotow niskich. Ale jak wylacze silnik, poczekam i zalacze to juz jest troszke lepiej - ale czemu tak jest, nie wiem. Podejrzewam syf w reduktorze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Graczyk

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 406
Skąd jesteś (miejscowość/region): okolice Włocławka / lodz od pon. do piat.
Posiadane auto: Fiat Punto 55s 95r
Piwa: 3/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze z gazem nie gupia sprawa jest a jak w zime?? nie ma problemowi i ile Ci pali gazu??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 09 Paź 2007, 17:49    Temat postu: reklama

Powrót do góry
decasper

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jaworzno
Posiadane auto: Fiat Uno 1.0, benz+LPG, 1993 r 5D
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 09 Paź 2007, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zimy to nie wiem bo mam go od czerwca dopiero Smile Ale zrobilem juz ponad 2 tyś km Very Happy I jak na razie to pali tak srednio jakies 7,5 litra gazu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group