LPG b.dużo pali

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szajba616161

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: Lanos 1,5 16V
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Paź 2007, 19:18    Temat postu: LPG b.dużo pali Odpowiedz z cytatem

mam Lanosa 1,5 16V z instalacją gazową LOVATO z komputerem Detec Super, pali b.dużo - miasto ponad 14 l, trasa 9,5l, mimo wielokrotnej regulacji nie mozna ustawić mniejszego spalania. Czy można odłączyć komputer i wstawić manualny zawór regulacji przepływu gazu?
Mieszkam w Lublinie czy ktoś zna dobry warsztat gazowy w Lublinie? Z góry dziękuje)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
homosovietus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nisko (Podkarpackie)

Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Paź 2007, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takiego samego lanka tylko instalke BEDINI i pali mi niewiele mniej. W miescie kolo 13l/100. Jezeli jednak masz dalej watpliwosci w Twoim miescie jest sklep/hurtownia MARFUS (poszukaj w google adres) i oni sa chyba najwieksza baza dla LPG we wschodniej Polsce.
_________________
A ja i tak lubie mojego lanicza Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
robert9032

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 90
Skąd jesteś (miejscowość/region): chocianów
Posiadane auto: lanos 1.5 8v 86KM
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 05 Gru 2007, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykręcić ludzie trochę dawkę gazu na zaworze czyli moc.To wam się opłaca jazda na gazie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rafalh

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 48


Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 04 Maj 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BEDINI 99'
trasa 9,5-10
miasto 10,5-11
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group