Problem z elektroniką

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Allonzo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2

Posiadane auto: skoda fabia sedan 1.9tdi 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Kwi 2008, 23:54    Temat postu: Problem z elektroniką Odpowiedz z cytatem

Witam!
Posiadam Skode Fabie 1.9tdi mam problem z kontrolkami na desce rozdzielczej podczas jazdy gdy dosuwam szyby elektrycznie zaczyna się swiecić kontrolka ABS i ASR zdażyło mi sie równiez że zapaliła się kontrolka od wspomagania i dopiero po wyłączeniu silnika i włączeniu ponownie zaczeło działać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Damianm1985

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 114
Skąd jesteś (miejscowość/region): Częstochowa
Posiadane auto: Skoda Felicja 1.3 Lpg 99r
Piwa: 1/0
PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedz na stacje niech podepna silnicik pod komputer moze masz jakies bledy ktore trzeba wykasowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Allonzo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2

Posiadane auto: skoda fabia sedan 1.9tdi 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem na servisie i niby skasowali błędy ale problem pozostał Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group