Liana - stuki w okolicach lewego słupka.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bluedog

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 10 Lip 2006, 13:12    Temat postu: Liana - stuki w okolicach lewego słupka. Odpowiedz z cytatem

Mało nas, oj mało... ale, co tam, napiszę! Mam taki oto problem w mojej Lianie... jak tylko zrobi się gorąco, pojawiają się zgrzyty w okolicy lewego, środkowego słupka. Mają one ewidentny związek z ruchami konstrukcyjnymi drzwi w czasie jazdy po nierównym podłożu. W serwisie już dwukrotnie poprawiali mi tapicerkę - ale bezskutecznie Sad Czy ktoś już z tym walczył - pozdarwiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bluedog

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 21 Paź 2006, 19:29    Temat postu: Liana - stuki w okolicach lewego słupka part II :} Odpowiedz z cytatem

No i sprawa jest już rozwiązana - muszę przyznać, że Suzuki Polska bardzo profesjonalnie zareagował na zgłoszony problem. Z racji miejsca zamieszkania / brak autoryzowanego serwisu / mogłem dokonać wyboru stacji i terminu podstawienia auta do naprawy. Mając pozytywne doświadczenia, wybrałem serwis Suzuki Jakubowscy w Rzeszowie. Nie zawiodłem się = po ponad godzinie poszukiwań sprawa została zdiagnozowana a po następnych 30 minutach definitywnie załatwiona. Od tego czasu przejechałem ok 4.500 km /mała traska po Europie / i wszystko wydaje się być OK!
Wygląda na to, że po zamontowaniu dodatkowych elementów blaszanych, usztywniających nadwozie w tym modelu, zastosowano smar, który nie znósł tegorocznych temperatur i spłynął... taka błachostka a tak [cenzura]!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group