nr. VIN

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaacek

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A-140 1999 rok Automat
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Lis 2009, 19:24    Temat postu: nr. VIN Odpowiedz z cytatem

Witam
Zamierzam kupić C5 z Diezlem 2,2 lub 2 litry w automacie, przy zakupie oczywiście chciałbym go sprawdzić. Moje pytanie jest następujące, co możemy sprawdzić po nr. VIN, słyszałem ze podobno w Citroenie bezpłatnie ? ponoc można sprawdzić historie samochodu, min. przebieg.
Czy ktos cos w tej sprawie wie ?
_________________
Jaacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rjan

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 330
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: C5 MK1 2,2 HDi 2001 Exlusive BVA
Piwa: 14/0
PostWysłany: Sob 07 Lis 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tak dobrze. W każdym ASO maja tylko historię serwisową auta w okresie gwarancji. A jest książka serwisowa? Historię pogwarancyjną znajdziesz w ASO która robiła przeglądy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Jaacek

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A-140 1999 rok Automat
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 08 Lis 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli auto było serwisowane, np . w Niemczech, czy znając numer VIN mogę dowiedziec się w Polskim serwisie, cokolwiek na temat jego historii, choćby z okresu kiedy był serwisowany podczas gwarancji, przynajmniej można oszacowac czy aktualny przebieg ma szanse być autentyczny
_________________
Jaacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rjan

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 330
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: C5 MK1 2,2 HDi 2001 Exlusive BVA
Piwa: 14/0
PostWysłany: Nie 08 Lis 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przecież napisałem powyżej w każdym ASO (czyli też za granicą) mają historię serwisową w okresie gwarancji. Oczywiście o ile był w ogóle serwisowany w tym okresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group