instrukcja po Polsku do Volvo v40


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarek77k1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): SWIETOKRZYSKIE
Posiadane auto: VOLVO V40
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 17:22    Temat postu: instrukcja po Polsku do Volvo v40 Odpowiedz z cytatem

Witam! jesli ktos moglby mi przeslac instrukcje po Polsku do volvo v40 bede bardzo zobowiazany! z gory DZIEKUJE I POZDRAWIAM! Ps naprawde bardzo by mi sie przydala!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zuoit

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowieckie
Posiadane auto: VOLVO V70 2,4 D5, 2002, CHRYSLER GRANDVOYAGER 2,5CRD 2002r, FIAT DUCATO 2,5D, FORD TRANSIT 2,4D 2002r.
Piwa: 4/4
PostWysłany: Sob 30 Sty 2010, 21:56    Temat postu: Instrukcja v40 Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie masz, prześlij e-mail.pozdrawiam.Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
czarek77k1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): SWIETOKRZYSKIE
Posiadane auto: VOLVO V40
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 01 Lut 2010, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam instrukcje aczkolwiek jest ona bardzo podstawowa! zalezalo by mi teraz na takiej typu "sam naprawiam" jesli masz cos tego typu to bardzo poprosze! Dziekuje i Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ankah

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Glogow
Posiadane auto: v40
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 16 Lut 2010, 21:39    Temat postu: Re: Instrukcja v40 Odpowiedz z cytatem

zuoit napisał:
Jeśli jeszcze nie masz, prześlij e-mail.pozdrawiam.Jacek


Jesli to nie problem, to ja bym prosila o instrukcję jakąkolwiek w języku polskim : ankah@master.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wojtas_kce

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): katowice
Posiadane auto: volvo s40 1,8 1999
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 04 Kwi 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O może i ja mógłbym prosić bo mam tylko wersję holenderską z góry dzięki moola_wojtas@interia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 04 Kwi 2010, 21:20    Temat postu: reklama

Powrót do góry
GOSU25

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czesławów
Posiadane auto: volvo v40 1.8 1997
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 06 Kwi 2010, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie za pózno to ja też poproszę . gosu25@interia.pl Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tyskieZpolska

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: VOLVO V40 1,9TD 2000R,
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 07 Kwi 2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pełną instrukcję pl zaraz powysyłam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
McMatthew

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz/UK

Piwa: 1/0
PostWysłany: Nie 11 Kwi 2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s40/v40

Ostatnio zmieniony przez McMatthew dnia Nie 10 Cze 2018, 11:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hoffi21

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): poznań
Posiadane auto: volvo s40 1.8 85kw 1998
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 15:21    Temat postu: nie dziala ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

czesc,pisze pierwszy raz wiec znaczy to ze cos nie dziala,posiadam s40 i od tygodnia nie dziala mi ogrzewanie,nawiew dziala ale tylko zimnym powietrzem,4 miesiace temu wymienilem termostat a silnik sie dogrzewa w mgnieniu oka,czy to moze byc czujnik temperatury czy cos innego???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawelsonx

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 481
Skąd jesteś (miejscowość/region): ireland
Posiadane auto: scenic 1.4 16v
Piwa: 50/3
PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 15:39    Temat postu: Re: nie dziala ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

hoffi21 napisał:
czesc,pisze pierwszy raz wiec znaczy to ze cos nie dziala,posiadam s40 i od tygodnia nie dziala mi ogrzewanie,nawiew dziala ale tylko zimnym powietrzem,4 miesiace temu wymienilem termostat a silnik sie dogrzewa w mgnieniu oka,czy to moze byc czujnik temperatury czy cos innego???


moze trzeba odpowietrzyć po wymianie termostatu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
futrzak27

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpacie
Posiadane auto: Volvo S40
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję instrukcji typu sam naprawiam Do Volva S40 jacek20@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jacekku

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Irlandia
Posiadane auto: Volvo S40 T3 1.9TDI 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też poszukuję instrukcji typu sam naprawiam Do Volvo S40 jacek.ku@gmail.com .Z góry dzięki. Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez jacekku dnia Sob 20 Lis 2010, 14:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gacoST

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Scunthorpe/ UK
Posiadane auto: Vovlo S40 1.9TD '97
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 00:34    Temat postu: Re: nie dziala ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

hoffi21 napisał:
czesc,pisze pierwszy raz wiec znaczy to ze cos nie dziala,posiadam s40 i od tygodnia nie dziala mi ogrzewanie,nawiew dziala ale tylko zimnym powietrzem,4 miesiace temu wymienilem termostat a silnik sie dogrzewa w mgnieniu oka,czy to moze byc czujnik temperatury czy cos innego???


Witam wszystkich!

mam taki sam problem jak kolega. Wskazowka temperatury dziala prawidlowo tzn silnik sie nagrzewa, uklad chlodzenia jest odpowietrzony i caly czas mam, tylko zimny nawiew. Nie wierze juz w cuda, ze to sie samo jakos naprawi Laughing ... i nawet nie mam pomyslu gdzie dalej szukac przyczyny?!

p.s. Jezeli bym mogl prosic o przeslanie instrukcji typu"Sam Naprawiam" Volvo S40. gacek_tychy@yahoo.pl

Z gory dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
lucjanz87

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): gdynia
Posiadane auto: volvo v40 1.8bezyna/GAZ 1997
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jesli można ja też poproszę instrukcje do v40 zet22@onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
borystb

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 335
Skąd jesteś (miejscowość/region): Frei Stadt Danzig ;D
Posiadane auto: Volvo V40 1,9d 2001 T3, Volvo S40 2,0d 2007 D3
Piwa: 39/29
PostWysłany: Nie 05 Gru 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1408346.htm link prosty do zapisu i ściągnięcia



dla forumowiczów mam jeszcze inne książki- sam naprawiam i instrukcje do wielu marek Exclamation oraz polski Vag info na pw Cool
_________________

Gdybym się mylił... poprawcie mnie Very Happy
Piwko jak pomogłem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Książki motoryzacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group