POMOC PRZY KUPNIE DANEGO AUTA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woj79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): LODZ
Posiadane auto: V KLASA 1999r 2,2 CDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 06 Paź 2009, 16:09    Temat postu: POMOC PRZY KUPNIE DANEGO AUTA Odpowiedz z cytatem

witam forumowiczow.
zastanawiam sie nad kupnem tego egzemplarza ponizej
http://moto.allegro.pl/item762157979_mercedes_vito_v_klassa_22_cdi_1999_zamiana.html
czy te usterki wymienione przez sprzedajacego dyskwalifikuja auto od kupna??
dziekuje bardzo za kazda porade. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grzegorzg

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 237
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tczew
Posiadane auto: A-klasa W168 1.7cdi 2001
Piwa: 24/0
PostWysłany: Wto 06 Paź 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja bym tego nie brał skoro to "drobne" naprawy i dopieszczanie to dlaczego on tego nie naprawił uzyskał by przecież lepszą cenę . Gościu jeżdził i nie naprawiał bo i tak to sprzedaje a więc zero inwestycji ,a tych niespodzianek może wyjść póżniej więcej. Twoja kasa twoja decyzja ale zalecam ostrożność
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Sro 07 Paź 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo cos dziala albo nie.ja tam nie wierze w takie bajki ze cos dziala i do czyszczenia albo naprawy .Nastepna rzecz dziwna sprzedaje samochod i wstawil w krzaki przod.Kurcze moze szuka jelenia jakiegos na kupno kota w worku?i przebieg obawiam sie ze jest wiekszy to troche malo na takiego diesla.czytasz czasami ww. bezwypadkowe.net? poczytaj sobie ciekawe rzeczy

i diesel i ma problem z obrotami na dzien dobry? a moj mechanik mowi ze juz silnik nie ma kompresji,ze ma przedmuchy po wyjeciu bagnetu albo pod korkiem albo pompa siedzi ale to wszystko gdybanie....moim zdaniem jak kupowac to auto na ile da sie sprawne a nie na dzien dobry kilka rzeczy a jak klima nie chlodzi to niekoniecznie czynnika chlodzacego malo tylko kompresor juz nie nabija

ps.a czytales komentarze na jego koncie?cos w tym jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
woj79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): LODZ
Posiadane auto: V KLASA 1999r 2,2 CDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 08 Paź 2009, 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz dopiero przeczytalem komentarze. pewnie jest tak jak piszecie, jest napewno jeszcze jakis wiekszy "bonus" w tym aucie. z drugiej strony nie potzrebuje takiego wypasionego. auto bedzie mi potrzebne do wozenia towaru i wystarczy dobry zwykly VITEK Wink .
znalazlem nastepnego, mozecie rzucic na niego swoim okiem Smile
http://otomoto.pl/mercedes-vito-108-cdi-9-cio-osobowy-C9548782.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysieksek

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
PostWysłany: Czw 08 Paź 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 10 letnik dieslu i vanie przebieg ponad 200 tys ja nie wierze w cuda.Obstawiam razy dwa najmniej.Cos mi ta maska za bardzo wysunieta do przodu jest ale jaka cena taki stan..zapraszam www.bezwypadkowe.net poczytasz tam o igielkach z malymi przebiegami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 08 Paź 2009, 19:51    Temat postu: reklama

Powrót do góry
woj79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): LODZ
Posiadane auto: V KLASA 1999r 2,2 CDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie stalem sie posiadaczem VITKA Very Happy .
kupilem tego z pierwszego linka, wlasciciel tego auta zrobil opis w ogloszeniu gorszy niz rzeczywiscie to auto wyglda. a wlasciciel to taka siermienga ze szok, wstyd sie przyznac Embarassed ale wykorzystalem to i sporo opuscil Laughing .
mam jeszcze jedno pytania.
wlasciciel nie wie jaki jest olej w silniku bo sam nie wymmienial oleju tylko w serwisie zadnej kartki tez niema i nie wiem jaki olej mozna wlac auto ma przejechane prawie 300tys. doradzcie jaki olej wlac do silnika i skrzyni??
dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group