Szukam dobrego warsztatu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
route66

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Carnival 2,9 CRDI, 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 21 Wrz 2009, 22:17    Temat postu: Szukam dobrego warsztatu Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam!
Szukam dobrego warsztatu w północno-wschodniej części Warszawy lub za. Oczywiście nieautoryzowanego. Tylko sprawdzone miejsca do poważnej roboty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
filipekjunior

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 54
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: kia shuma 1.5 16V 1998
Piwa: 1/2
PostWysłany: Wto 22 Wrz 2009, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaś szukam dobrego speca od kia we Wrocławiu(również od LPG)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
patrys4891

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Pride kombi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmieniałem mechanika już 3 razy i teraz trafiłem do AutoFix przy Fieldorfa (Warszawa gocław). Po trzech wizytach mam stwierdzam że mają dobre ceny, szybko i profesjonalnie naprawiają tak rzadki sprzęt jak kia pride.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DanutaMax

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Pride 2000 1.3
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 11:35    Temat postu: Zobacz na tej stronie-może to będzie pomocne? Odpowiedz z cytatem

Nie jestem super rozeznana w tematach warsztatów, jednak w ostatnim czasie musiał skorzystać z pomocy takowego i jestem bardzo zadowolona.Samochód naprawiałam w warsztacie, który wszystko co i jak robi opisuje na www.puller.com.pl Więc może i dla innych osób ten adres będzie pomocny. Sprawdzenie w końcu nic nie kosztuje.
_________________
Wszystko przemija, moda się zmienia, jednak Kia było niezawodne, niestety do czasu....i pozostał dylemat co wybrać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
kleksus

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość/region): piękna kraina
Posiadane auto: jeszcze jeździ
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 17:00    Temat postu: Re: Zobacz na tej stronie-może to będzie pomocne? Odpowiedz z cytatem

DanutaMax napisał:
Nie jestem super rozeznana w tematach warsztatów, jednak w ostatnim czasie musiał skorzystać z pomocy takowego i jestem bardzo zadowolona.Samochód naprawiałam w warsztacie, który wszystko co i jak robi opisuje na www.puller.com.pl Więc może i dla innych osób ten adres będzie pomocny. Sprawdzenie w końcu nic nie kosztuje.


A oni przypadkiem nie specjalizują się w bezinwazyjnym usuwaniu wgnieceń, m.in. po gradobiciu? Zdaje się, że słyszałem o tym serwisie w tym kontekście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 16 Sie 2012, 17:00    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group