Ożywione autka.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekrecik83

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa

Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 01 Lip 2006, 11:02    Temat postu: Ożywione autka. Odpowiedz z cytatem

jak w temacie chociaż za bardzo nie możemy tego wytłumaczyć i zrozumieć ale niestety tak jest.
MAGNETYZERY-zmniejszenie zużycia paliwa /każdego/,dynamiczniejszy silnik i inna kultura pracy silnika. Dla niedowiarków to nie ten temat ale Ci co chcą zaryzykować mogą spróbować!!!Nie powiem koszt jest ale co dzisiej mamy za darmo?Ja mam założone w trzecim swoim aucie i w następnych też założę.Pozdrawiam Edi.
ps nie każdej firmy są jednakowe trzeba uważać na "patenty"!!
/zainteresowanym podam namiary/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zbynio18

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lębork

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 17 Wrz 2007, 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOO o tym słyszałem ale nie jestem do końca pewien raz chciałem zamówić i jeden koleś mnie wystraszył jaki jest koszt tej przyjemności i czy mogę zakładać to do 1,9 TDi w sharanie i czy mie sie dużo poprawi ???
_________________
Zbynio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ekrecik83

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 17 Wrz 2007, 10:43    Temat postu: Ozywione-tak Odpowiedz z cytatem

Sharon tak tylko zależy od typu silnika jak będziesz chciał podam namiary tylko odszukam jakiej firmy bo nie wszystkie działają jednakowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zbynio18

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lębork

Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 18 Wrz 2007, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No był bym wdzięczny jak byś mi podał namiary na te magnetyzery bo patrzałem na allegro i nie wiem które mam wybrać bo jest tego pełno mam sharana 1.9 TDI 110 koni.
_________________
Zbynio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomi98

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 121
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ziemia Lubuska
Posiadane auto: Galaxy Ghia
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki za OT ....ale jak czytam coś takiego to od razu przestrzegam .........
szkoda kasy na takie wynalazki, miałem kilku firm i totalnie nic się działo pozytywnego, i raczej nikt mnie nie przekona !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pią 18 Kwi 2008, 21:38    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group