C3 Zamykanie Drzwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radzio668

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 19

Posiadane auto: Citroen C3 1,4 Hdi 16V
Piwa: 0/4
PostWysłany: Czw 29 Paź 2009, 22:35    Temat postu: C3 Zamykanie Drzwi Odpowiedz z cytatem

Witam.. Posiadam Citroen C3 1,4 HDI 16v wersja EXCLUSIVE..
MAM pytanie czy jest funkcja w tym samochodzie aby drzwi zamykaly sie automatycznie podczas jazdy przy jakies predkosci?? Bo widzialem ze wczesniej 1 z forumowiczow mial taki Problem tylko chcial wylaczyc ta funkcje a ja chce ja wlaczyc.. Dziekuje za Pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gema115

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 273
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kobylniki/Szamotuły
Posiadane auto: citroen c4 1,6hdi 110km 2006r
Piwa: 3/11
PostWysłany: Czw 29 Paź 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam poniżej włącznika świateł awaryjnych jest taki okrągły czarny przycisk z namalowaną kłótką jak go przyczymasz to słychać taki gąg i nim się programuje że albo drzwi się zamykają gdy samochód osiągnie prędkość 10 km na godzinę lub możesz tę funkcję wyłączyć przez ponowne przyczymanie do usłyszenia gągu .bynajmniej ja tak mam w swoim citroenie c3 1.4 hdi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group