program dla palio siena wszystkie silniki po hiszpansku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:02    Temat postu: program dla palio siena wszystkie silniki po hiszpansku Odpowiedz z cytatem

jak w temacie oto link, nie nagrywac na plytkach!!!! nie smiga na nich!!!

http://rapidshare.com/files/456050883/Manual_de_reparacion_Fiat_linea_Palio_y_Siena_1_.zip

swoja droga przypomnienie dla moderatora!!!!!!!!!!! odnosnie tematu:

Palio 1.7 td po raz 3

Nadal czekam na przeprosiny za zlamanie regulaminu przez moderatora i przypominam, ze po zmianach temat powinien zostac przeniesiony z kwarantanny... chyba, ze to zemsta za domaganie sie przeprosin??
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_26
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaki ci kolego temat chodzi? widzę, że temat odnośnie Palio 1,7 td istnieje więc w czym rzecz Question
Jeśli jakiś twój temat został usunięty lub przesunięty, to widocznie nie był zgodny z regulaminem np. z punktem 16 -
Wątki (tematy) naruszające regulamin mogą być przez moderatorów przenoszone do działu 'kwarantanna', lub całkowicie usuwane (zależnie od naruszonego punktu). Jeżeli Twój temat trafił do działu 'kwarantanna' - przeczytaj dokładnie regulamin, wprowadź odpowiednie poprawki w treści wiadomości i skontaktuj się z moderatorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary szofer napisał:
O jaki ci kolego temat chodzi? widzę, że temat odnośnie Palio 1,7 td istnieje więc w czym rzecz Question
Jeśli jakiś twój temat został usunięty lub przesunięty, to widocznie nie był zgodny z regulaminem np. z punktem 16 -
Wątki (tematy) naruszające regulamin mogą być przez moderatorów przenoszone do działu 'kwarantanna', lub całkowicie usuwane (zależnie od naruszonego punktu). Jeżeli Twój temat trafił do działu 'kwarantanna' - przeczytaj dokładnie regulamin, wprowadź odpowiednie poprawki w treści wiadomości i skontaktuj się z moderatorem.


tak jak kolega napisal przeczytaj panie moderator to sie wyjasni... nie zawieraly dwa poprzedzajace tematy tresci za ktore mogly zostac usuniete. poprawki sa juz wprowadzone i wypadalo by przeniesc go z kwarantanny. zostaly wprowadzone w dniu przeniesienia... coz troche dlugo panie moderator
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sienolot

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 292

Posiadane auto: Fiat Siena 1,2HL +klima
Piwa: 18/3
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:28    Temat postu: Re: program dla palio siena wszystkie silniki po hiszpansku Odpowiedz z cytatem

tomay77 napisał:
jak w temacie oto link, nie nagrywac na plytkach!!!! nie smiga na nich!!!

http://rapidshare.com/files/456050883/Manual_de_reparacion_Fiat_linea_Palio_y_Siena_1_.zip

swoja droga przypomnienie dla moderatora!!!!!!!!!!! odnosnie tematu:

Palio 1.7 td po raz 3

Nadal czekam na przeprosiny za zlamanie regulaminu przez moderatora i przypominam, ze po zmianach temat powinien zostac przeniesiony z kwarantanny... chyba, ze to zemsta za domaganie sie przeprosin??



Było !

Oryginalna lokalizacja tutaj:


Sam kiedyś wrzucałem.

http://www.workshopservicemanuals.com/news/web-updates/113-with-these-42-new-workshop-manuals-we-have-exceed-the-amount-of-1000-manuals-available.html
_________________
Fiat Siena 1,2HL +klima
www.paliosienaalbea.pl
Palio Siena Albea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami ludzia nie chce sie grzebac po calym forum by cos takiego znalesc, a to moze byc jako przypomnienie... i tak kolego doklanie na tej samej stronie to znalazlem. a moze ktos ma cos takiego po polsku Smile i zechce sie podzielic
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 05 Kwi 2011, 21:33    Temat postu: reklama

Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
PostWysłany: Wto 05 Kwi 2011, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomay77 napisał:
stary szofer napisał:
przeczytaj dokładnie regulamin, wprowadź odpowiednie poprawki w treści wiadomości i skontaktuj się z moderatorem.


tak jak kolega napisal przeczytaj panie moderator to sie wyjasni... nie zawieraly dwa poprzedzajace tematy tresci za ktore mogly zostac usuniete. poprawki sa juz wprowadzone i wypadalo by przeniesc go z kwarantanny. zostaly wprowadzone w dniu przeniesienia... coz troche dlugo panie moderator


Zrobiłeś tak jak pisze na czerwono Shocked Question
Chyba nie, bo inny temat ja również ci przesunąłem, gdyż zamieściłeś go w nie odpowiednim dziale i brak odpowiedzi z twojej strony. Piszesz również z błędami, co nie strawi nasza Szukajka, gdy ktoś będzie chciał znaleźć twoje wypowiedzi.Nie dziw się, że tak jest na forum gdy się nie przestrzega regulaminu, nie tylko na naszym forum ale na większości for.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sienolot

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 292

Posiadane auto: Fiat Siena 1,2HL +klima
Piwa: 18/3
PostWysłany: Sro 06 Kwi 2011, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomay77 napisał:
czasami ludzia nie chce sie grzebac po calym forum by cos takiego znalesc, a to moze byc jako przypomnienie... i tak kolego doklanie na tej samej stronie to znalazlem. a moze ktos ma cos takiego po polsku Smile i zechce sie podzielic


Zacząłem to jakiś czas temu spolszczać, ale dałem sobie spokój.
_________________
Fiat Siena 1,2HL +klima
www.paliosienaalbea.pl
Palio Siena Albea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary szofer... Panie jesli sie nie myle jest to Fiat Palio, Fiat Siena Porady, problemy techniczne... wiec jesli tytul ma temat Palio 1.7 td to w jakim dziale ma sie znalesc?? w oplu czy w bmw?? a jesli pan uwazasz, ze pisanie bez polskich liter typu ąćęńłśźż spowoduje, ze ktos nie znajdzie mojej wypowiedzi... coz trzeba zmienic wyszukiwarke...
post nie mial duzych liter, nie zawieral reklamy itp. nie ma w regulaminie forum, ze musze pisac polskimi literami, a wy mi 2 tematy usuneliscie bez jakiekiego kolwiek powiadomienia. temat 3 zostal poprawiony z Palio 1.7 td po raz 3 na Palio 1.7 td po raz 3, podlaczenie do komputera przez 3 pin w dniu 27 marca 2011 czyli dzien po zamieszczeniu. Niestety mimo napomnienia moderatora nic sie nie zmienia i dlatego skontaktuje sie z administratorem, moze on to wyjasni

pozatym odpowiedzieli mi na elektroda.pl i na forum lancia, jakos nikt nie mial z tym problemu... coz... ale to moze nie jest wiekszosc forum, bo pytalem na 3 forach. na 2 nie bylo problemu... moderator napisal i poinformowal, a na tej "wiekszosci" czyli na jednym forum moderator usuwa dwa tematy i dalej twierdzi, ze wszystko jest ok. powtarzam Panu to bylo zlamanie regulaminu przez moderatora bo temat zostal bezpodstawnie usuniety i to dwa razy dopiero po trzecim wpisaniu zostal przeniesiony do kwarantanny.
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile


Ostatnio zmieniony przez tomay77 dnia Czw 07 Kwi 2011, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sienolot napisał:
tomay77 napisał:
czasami ludzia nie chce sie grzebac po calym forum by cos takiego znalesc, a to moze byc jako przypomnienie... i tak kolego doklanie na tej samej stronie to znalazlem. a moze ktos ma cos takiego po polsku Smile i zechce sie podzielic


Zacząłem to jakiś czas temu spolszczać, ale dałem sobie spokój.


Panie sienolot pokaz mi punkt w regulaminie forum, gdzie jest nakazane uzywanie liter "ąćęńłśźż" itp
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sienolot

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 292

Posiadane auto: Fiat Siena 1,2HL +klima
Piwa: 18/3
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomay77 napisał:
a jesli pan uwazasz, ze pisanie bez polskich liter typu ąćęńłśźż spowoduje, ze ktos nie znajdzie mojej wypowiedzi... coz trzeba zmienic wyszukiwarke...



Wypadałoby pisać z polskimi literami chociażby ze zwykłego szacunku dla innych forumowiczów.
W końcu mieszkamy w POLSCE i posługujemy się językiem polskim który ma, czy chcemy czy nie ogonki.
_________________
Fiat Siena 1,2HL +klima
www.paliosienaalbea.pl
Palio Siena Albea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sienolot napisał:
tomay77 napisał:
a jesli pan uwazasz, ze pisanie bez polskich liter typu ąćęńłśźż spowoduje, ze ktos nie znajdzie mojej wypowiedzi... coz trzeba zmienic wyszukiwarke...



Wypadałoby pisać z polskimi literami chociażby ze zwykłego szacunku dla innych forumowiczów.
W końcu mieszkamy w POLSCE i posługujemy się językiem polskim który ma, czy chcemy czy nie ogonki.

moze i mieszkasz w Polsce, ja jestem na emigracji... w calej europie obcina sie polskie ogonki, nawet w moim nazwisku... i jakos nikt o to nie robi problemu... malo polakow na emigracji?
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_26
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
PostWysłany: Czw 07 Kwi 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy rzeczy piszesz z tej emigracji. Czyżby na tej emigracji już zapomniał pisania w j. Polskim Shocked Question Może tam i komputery inne i systemy. Nie idzie ustawić w systemie j. Polski programisty Rolling Eyes Question Jeśli piszesz na forum Polskim, to Panie przestrzegaj zasad pisania w takim języku, a na dodatek chodziłeś do szkoły w Polsce. Tak to jest, jeśli wyjedzie się na chwile z kraju, to już zapomina się języka ojczystego w gębie. Znam to, bo kiedyś pracowałem na kilku kontraktach zagranicznych ( nawet na dwóch w Libii) i niektórzy już po przekroczeniu granic zapominali mówić po Polsku. Mnie jakoś ta woda sodowa do głowy nie uderzyła i nadal staram się pisać poprawną polszczyzną i bez błędów.
A co do tych Tematów, to ja ci je nie usuwałem, ale uważam jako moderator, że coś było z nimi nie tak, że inny moderator je usunął. Fakt, że powinien je przesunąć do Kwarantanny, ale widocznie dopatrzył się czegoś co kolidowało mocno z regulaminem i je usunął. Po twoim wpisie który zauważyłem, to tego wspomnianego tematu nie było w Kwarantannie, a był w dziale technicznym, więc dlatego znalazły się tu również moje uwagi dotyczące twoich wpisów. Zamieściłem je z racji, że również jestem moderatorem tego forum i również pilnuję porządku z dobrej nie przymuszonej woli. Zobowiązałem się i wypełniam swoje obowiązki, myślę, że starannie i dbam o to aby inni nie zaśmiecali niepotrzebnie forum, właśnie taką pisaniną.
Wiesz chyba też, że nie cytuje się postów pod którymi bezpośrednio odpowiadamy, nie pisze się swego posta pod następnym swoim postem. Używa się opcji - edytuj ( u nas - Zmień), co właśnie czynisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomay77

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowa Sól
Posiadane auto: Palio 1.7 TD
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 10 Kwi 2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary szofer napisał:
Ciekawy rzeczy piszesz z tej emigracji. Czyżby na tej emigracji już zapomniał pisania w j. Polskim Shocked Question Może tam i komputery inne i systemy. Nie idzie ustawić w systemie j. Polski programisty Rolling Eyes Question Jeśli piszesz na forum Polskim, to Panie przestrzegaj zasad pisania w takim języku, a na dodatek chodziłeś do szkoły w Polsce. Tak to jest, jeśli wyjedzie się na chwile z kraju, to już zapomina się języka ojczystego w gębie. Znam to, bo kiedyś pracowałem na kilku kontraktach zagranicznych ( nawet na dwóch w Libii) i niektórzy już po przekroczeniu granic zapominali mówić po Polsku. Mnie jakoś ta woda sodowa do głowy nie uderzyła i nadal staram się pisać poprawną polszczyzną i bez błędów.
A co do tych Tematów, to ja ci je nie usuwałem, ale uważam jako moderator, że coś było z nimi nie tak, że inny moderator je usunął. Fakt, że powinien je przesunąć do Kwarantanny, ale widocznie dopatrzył się czegoś co kolidowało mocno z regulaminem i je usunął. Po twoim wpisie który zauważyłem, to tego wspomnianego tematu nie było w Kwarantannie, a był w dziale technicznym, więc dlatego znalazły się tu również moje uwagi dotyczące twoich wpisów. Zamieściłem je z racji, że również jestem moderatorem tego forum i również pilnuję porządku z dobrej nie przymuszonej woli. Zobowiązałem się i wypełniam swoje obowiązki, myślę, że starannie i dbam o to aby inni nie zaśmiecali niepotrzebnie forum, właśnie taką pisaniną.
Wiesz chyba też, że nie cytuje się postów pod którymi bezpośrednio odpowiadamy, nie pisze się swego posta pod następnym swoim postem. Używa się opcji - edytuj ( u nas - Zmień), co właśnie czynisz.

Panie bastuj ze slowami... bo kolegami nie jestesmy... gdybys pracowal na kontraktach to bys wiedzial ze za takie slowa mozna po pysku dostac... a gdybys znal tematyke niemieckich operatorow to bys wiedzial, ze nie latwo do wszystkiego zmieniac literki, gdyz nie wszystkie programy chca wspolpracowac... a gdybys znal regulamin to juz bys sie zablokowal wiec pomys dzieciak i gon do kadafiego
a jesli nie to zglos do kolegow ze nie uzywam polskich liter i niech mnie zablokuja, a ja juz bede wiedzial co z tym faktem zrobic. a nadgorliwosc gorsza od faszyzmu
_________________
Palio 1.7 td i Lancia Lybra 1.9 jtd nie ma jak wloskie auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
archive_26
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, tacy przemądrzali to by tylko po pysku bili Laughing I piszesz mi dzieciak. Gdybyś czytał moje posty, to byś wiedział, że dziadkiem jestem. Chyba dzieciakiem to ty jesteś, bo dopiero zaczynasz swoje wojaże po świecie. Ja u Gadafiego zarobiłem tyle, że się tu w kraju urządziłem. Ładny dom na wsi kupiłem i teraz sobie odpoczywam i piszę farmazony na forum które Ty czytacz. Ale piszę je po Polsku abyś zrozumiał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group