Pali się sprężynka i kluczyk CODE brak zapłonu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzenia81

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 5

Posiadane auto: Fiat Ducato 2,8JTD 2001rok,Ford Mondeo 2.0Tdci 05rok
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 02 Mar 2009, 16:47    Temat postu: Pali się sprężynka i kluczyk CODE brak zapłonu Odpowiedz z cytatem

Auto po kolizji drogowej naprawiane w autoryzowanym serwisie TOYOTY
Była robiona tylko blacharka i wymieniony złamany wachacz.Zadzwonili do mnie z serwisu że auto jest do odbioru tylko że mam przyjechać z lawetą bo nie można go odpalić.Pali się grzanie świec i chyba immobilajzer[pomarańczowy kluczyk z napisem CODE]Nadmienię że auto trochę stało także musieli naładować akumulator.
Spotkał się już ktoś z czymś takim.Próbowałem już kluczyki zapasowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
arkady4

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 512
Skąd jesteś (miejscowość/region): O-le
Posiadane auto: PASSAT 2,0, AUDI 1,8
Piwa: 34/4
PostWysłany: Pon 02 Mar 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawa strona komory silnika nad aku przykręcony do ściany działowej jest wyłącznik wstrząsowy wcisnąć trzeba i tyle(czarny na 2 śrubki z gumą na górze i wtyczka na 2 kable -powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grzenia81

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 5

Posiadane auto: Fiat Ducato 2,8JTD 2001rok,Ford Mondeo 2.0Tdci 05rok
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 03 Mar 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie.Auto po kolizji odpalało.Dalej nie można go odpalić.Czy ma ktoś pomysł co to może być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
GrekuPL

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: ducato 10 2.8D 2001, ducato 14 2.5D 96
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 05 Mar 2009, 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się tak świeci do póki nie odłączę zabezpieczenia od alarmu który blokuje pompę...później gaśnie kluczyk i grzeją świece a późnej odpalam Twisted Evil

może szpece coś urwali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group