Instalacja Blos'a

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ekiertk

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 28
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Brava 1.6 16V SX
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:45    Temat postu: Instalacja Blos\\\'a Odpowiedz z cytatem

Witam, od pewnego czasu zainteresowałem się tzw "blosem" Czy ktoś mógłby mi powiedzieć (najlepiej użytkownik) czy to się sprawdza tzn czy jest większa moc i/lub mniejsze spalanie czy to tylko mity? Oczywiście instalacja II gen, silnik 1.6 16V
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
yacub10

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 765
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sosnowiec
Posiadane auto: Fiat Siena 1,6HL+LPG(BLOS), GP
Piwa: 30/16
PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja posiadam blosa w sienie 1,6 i moim zdaniem jest różnica w elastyczności silnika, na korkowcu silnik był bardziej stłumiony i jak chciałem szybciej pojeździć to spalał spore ilości gazu, a tu już nie trzeba tak wciskać pedału gazu a autko jeździ wyśmienicie;) ( spalanie spadło średnio 1,5l ) blos niweluje zwężkę w dolocie jaką jest mikser u mnie mikser ma 35mm średnicy przelotu a blos wydaje sie 2x większy wiec i nie blokuje dolotu powietrza ( to tak jak bys przebiegł maraton i spróbuj oddychać przez słomkę)
_________________
Czerwona Siena 1,6HL + gaz (blos) daje rade Smile, GP estiva B&M exotica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group