Jaki bagaznik do thali ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robertw37

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 65
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kielce
Posiadane auto: Renault Thalia 1,5dCi 82 km 11.2005r.
Piwa: 2/11
PostWysłany: Sob 14 Lut 2009, 16:10    Temat postu: Jaki bagaznik do thali ? Odpowiedz z cytatem

Witam, jaki bagaznik dachowy polecilibyście do thalii ? Mam ze starego autka uniwersalny, ale nie pasuje, równiez thule niby dedykowany do thalii tez nie chce się dopasować Shocked .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariusz ski

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sędziszów
Posiadane auto: Renault Thalia 1,2 full
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ja kupiłem dedykowany do Thali i Clio II troszkę gwizda ale jest OK
rowery 4 wiozłem
narty 3 do zasypanego Zakopanego też
Very Happy
jest OK
_________________
Pozdrawiam
Mariusz SKI..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
betanad

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma pytanko tak przy okazji, mam thalię 2004 r, własnie jestem w trakcie kupowania bagażnika (rozumiem że do clio II bedzie pasował) Laughing a chciałem zapytac jak sie go montuje (nie chce płacić za montaż), czy są jakieś specjalne miejsca gdzie mam go zamontować ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariusz ski

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sędziszów
Posiadane auto: Renault Thalia 1,2 full
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 20:49    Temat postu: montaż bagażnika Odpowiedz z cytatem

Witam ja mam bagażnik jak na tej aukcji auto maxi do CLIO II Razz
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=608704118

proponuje jednak podjechać do jakiegoś zaprzyjaźnionego sklepu motoryzacyjnego lub profesjonalnego z bagażnikami montaż powinien być darmowy (w dobrych punktach) a do samodzielnego montażu to jest banalnie prosty. Po otworzeniu drzwi poniżej lini uszczelki są widoczne przetłoczenia to jest miejsce wzmocnione w dachu i w tym miejscu należy zamontować bagażnik tylko mocno skręcić!!! W razie problemów proszę o kontakt.
_________________
Pozdrawiam
Mariusz SKI..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
betanad

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem i zamontowałem Laughing
Chciałem sie jesze upewnić co do miejsca montażu, jak zdjąłem uszczelkę widocze były 2 kwadraciki obok siebie jakby wypchniete do przodu czy to o to miejsce chodzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 16 Kwi 2009, 21:31    Temat postu: reklama

Powrót do góry
mariusz ski

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sędziszów
Posiadane auto: Renault Thalia 1,2 full
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prześlij foto m-ski@o2.pl lub podaj e-mail
pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
Mariusz SKI..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mateusz84

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Renault Thalia All Inclusive 1.6 16V 105KM 2011r
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie, że odświeżę temat. Wczoraj przewiozłem dwa rowery trekkingowe na dachu samochodu i dzisiaj mam już wgniecenia. Nośność dachu to 50 kg. Mój Thule 750 z belkami ma 7kg, rowery to 30kg. Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że najczęściej blacha wgniata się w miejscu montażu łap. U mnie nie ma nawet śladu. Wgniecenia pojawiły się na środku dachu przy krawędzi z drzwiami. Nikt nie wie co może być powodem. Jedyne co przychodzi mi do głowy to za mocne dokręcanie łap, chociaż wydawało mi się, że z tym nie przesadziłem. Na trasie miałem jedno awaryjne hamowanie z 80 do 20, ale też nie jakieś ekstremalne. Co może być powodem takiego uszkodzenia? Dach da się bezinwazyjnie wyprostować za 500zł, ale póki będę woził rowery to raczej nie będę tego robił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group