Po co auto test?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szybkibill

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 5

Posiadane auto: Porsche Carrera ;)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Lut 2009, 16:11    Temat postu: Po co auto test? Odpowiedz z cytatem

Ej, strasznie nie podoba mi się idea robienia zawodów w tym, który samochód jest lepszy, mniej awaryjny itd... Chodzi mi dokładnie o ten narodowy auto test w auto-świecie...Jaki jest sens robienia takich zawodów, skoro każdy samochód jest dedykowany dla innej grupy? Tzn. dla mnie jasne jest, że są samochody lepsze i gorsze, ale to jest subiektywne, dla jednych najważniejszy jest wygląd, dla innych moc, dla jednych cena a dla innych osiagi. Po co robic narodowe zestawienie, skoro każdy samochód jest dedykowany komu innemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pokalaj

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2

Posiadane auto: VW
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Lut 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wtedy mozesz np zobaczyc jakie samochody ludziom sie najbardziej podobaja...skoro wiesz, ze x osob uwielbia jakies auto to znaczy, ze ono nie moze byc tragiczne i podczas zakupu nie zastanawiasz sie nad tym czy nie rozwali sie po 2 latach, bo masz ranking np. tych najbardziej/najmniej psujacych sie. proste. to bardzo przydatna rzecz IMHO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
R@D
Moderator

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 318
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 6 GG 2.0 02r.
Piwa: 6/0
PostWysłany: Pon 09 Lut 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sens jest taki że redakcja na tym zarabia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
szybkibill

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 5

Posiadane auto: Porsche Carrera ;)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, trochę zwracam im honor, bo jednak trochę je dzielą. Zrobili tam kategorie ze względu na wielkość auta. W każdym razie wyniki są na stronie
http://www.auto-swiat.pl/artykuly,Seat-Ibiza-Autem-1-w-Polsce,23362,1.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sterss

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Francja
Posiadane auto: Volvo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 23 Maj 2009, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czysty marketing, promowanie marki. I tak każdy kto szuka coś o danym Aucie, chętnie to przeczyta i zapamieta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 23 Maj 2009, 23:37    Temat postu: reklama

Powrót do góry
BernardLenartowicz

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Toyota Yaris 1.0
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Gru 2015, 18:16    Temat postu: Auto Test Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
Autor posta dokładnie zauważył to , z czym wiele osób ma problem. Bezpodstawne (często) wymienianie się opiniami na temat tego co jest lepsze. Prosty przykład:
Jestem z Łodzi. Myślałem na zakupem Toyoty Corolli. Od myślenia nic nie przybyło, wiec postanowiłem zadziałać. Uznałem, że tylko jeśli 'przetestuję' ten samochód dowiem się, czy jest wart tych opinii. W moim przypadku się udało. Trafiłem na [url=http://PKT.22[/url], która miała model, odpowiadający mi. Wynająłem samochód na kilka dni. Sprawdziłem jak się sprawuje i podjąłem decyzję.
Jeśli ktoś myśli podobnie, albo się ze Mną zgadza, niech spróbuje zrobić podobnie. Gwarantuje, że nie będzie żałował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
annakenna

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lut 2024
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Houston, TX
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 22 Lut 2024, 04:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku informacja zwrotna może podkreślać, że innocence test może pomóc w obiektywnej ocenie konkretnych aspektów każdego pojazdu, zapewniając konsumentom łatwiejszy przegląd i porównanie. Ważne jest jednak, aby przy wyborze samochodu nie lekceważyć różnorodności i osobistych preferencji użytkowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Szakal1976

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Lut 2024
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Trzebinia
Posiadane auto: Dodge Jurney 2.0 CRD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 25 Lut 2024, 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowym właścicielem Dodge Jurney
2.0 CRD. Czy ktoś z forumowiczów może przesłać instrukcję obsługi po polsku na mbogacki7@wp.pl
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
x

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 281
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: C5 lift HB SX 2.0 16V 2005r
Piwa: 13/0
PostWysłany: Nie 25 Lut 2024, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szakal1976 napisał:
Witam jestem nowym właścicielem Dodge Jurney
2.0 CRD. Czy ktoś z forumowiczów może przesłać instrukcję obsługi po polsku na mbogacki7@wp.pl
Z góry dziękuję.


to kolega chyba pomylił fora? to forum jest o citroenach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group