Contynuacja wątku -jakość serwisów Toyoty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quaker

Debiutant
Debiutant

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 13:26    Temat postu: Contynuacja wątku -jakość serwisów Toyoty Odpowiedz z cytatem

Nie dodałem jeszcze że bardzo jestem zadowolony z jakości usług w Toyocie ,,Sacar'' w Stalowej Woli jest to mały serwis w niewielkim miasteczku,ale nic mu nie można zarzucić obsługa klienta ich kompetencja i fachowość zarówno kadry serwisowej jak i mechaników są naprawdę na wysokim poziomie-tam się dba o klienta. nigdy nie odniosłem wrażenia że klient jest dla serwisu. Tam serwis jest dla klienta.Byłem nieraz przy przeglądzie mojego auta i oceniam go na 6+.Pomimo tego że mieszkam w Warszawie będę dalej jeżdził do serwisu Sacar
Ps:Serdecznie Pozdrawiam Kierownika Serwisu Pana Józefa Zynwalę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Pioter69

Czytelnik
Czytelnik

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Nie rozpływał bym się tak bardzo, ale w porównaniu z Dakarem to jest lepiej, chociaż nie mogę im podarować, ze jak samochód był na gwarancji to wady fabryczne musiałem sam znajdować, np źle pospawane tylne zawieszenie, które mi w końcu wymienili na dobre, 3 razy wymieniali.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
quaker

Debiutant
Debiutant

PostWysłany: Sro 28 Paź 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dobry serwis to serwis specjalistyczny a nie autoryzowany chociaż mogło by się wydawać inaczej niestety żyjemy w Polsce a nie w Niemczech czy w Norwegii gdzie obowiązują pewne standardy też miałem pewne przejścia z Sacarem ale na szczęście nieszkodliwe i też musiałem pokazywać mechanikom o co chodzi. Myślę że jest to spowodowane brakiem chęci i kwalifikacji tych ludzi są młodzi dopiero po szkole i nie zawsze lubię robić to co robią, o pensjach już nie wspomnę - Polska pod tym względem to trzeci świat!!!. życzę miłej eksploatacji samochodu marki toyota w tych realiach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: